لباس نامزدی شیک

لباس نامزدی شیک يکی از مهم‌ترين عناصر مراسم‌ها برای هر زوج جوانی است. برای اين که بتوانيد در اين مجلس مانند ماه تابان ظاهر شويد، بايد يک لباس نامزدی را که برازنده شما است انتخاب کنيد.

لباس نامزدی شیک چه لباسي است؟ چگونه مي‌توانيم يک لباس را براي اين شب به ياد ماندني انتخاب کنيم که هم شکيل باشد و هم برازنده؟ آيا مي‌توان لباس نامزدی شیک را از بين لباس‌هاي موجود در بازار انتخاب کرد يا اين که حتماً بايد براي تهيه يک مجلسي خاص به دنبال يک خياط حرفه‌اي باشيم تا آنچه را که مي‌خواهيم آماده کند؟

لباس نامزدی شیک
لباس نامزدی شیک

اين سؤالات را افرادي که چند صباحي بيشتر به جشن آن‌ها باقي نمانده در ذهنشان مرور مي‌کنند. برخي از افراد لباس نامزدی شیک و جدید را لباسي مي‌دانند که پر از سنگ دوزي باشد و تمام قسمت‌هاي آن حالت کار شده داشته باشد.
در نقطه مقابل افرادي وجود دارند که لباس ساده را يک لباس شيک و جذاب براي شب مي‌دانند و لباس‌هاي کار شده را براي اين شب خاطره انگيز که اولين مراسم رسمي شدن رابطه است مناسب نمي‌دانند.
در اينجا برخي از مدل لباس‌هاي شيک که مي‌توانيد آن‌ها را براي شب انتخاب کنيد معرفي شده‌اند. با ما همراه شده و با اين مدل لباس‌ها بيشتر آشنا شويد.


لباس نامزدی شیک مدل پرنسسي
هميشه اين مدل پرنسسي نيستند که طرفدار دارند، بلکه لباس نامزدی شیک مجلسی شيک پرنسسي نيز در رده پرطرفدارترين لباس‌هاي قرار مي‌گيرند. اگر مي‌خواهيد يک پرنسس باشيد که در کنار شاهزاده سوار بر اسب سفيدش در جشن حضور پيدا مي‌کند، اين لباس کاملاً برازنده شما است.
لباس نامزدی شیک بالاتنه‌اي تنگ و چسبان و دامني پفي و چين دار دارد. اين لباس به نحوي طراحي شده که بالا تنها داراي قسمت‌هاي کارکرده باشد تا زيبايي لباس بيشتر به چشم بياييد. با توجه به مدل پرنسسي بودن لباس ممکن است طراح آن را به صورت دکلته طراحي کرده باشد يا اين که براي يک آستين کوچک در نظر گرفته باشد.
افرادي که سال‌ها در آرزوي پيدا کردن مرد روياهاي خود بوده‌اند و بارها و بارها سيندرلا را با اين رؤيا تماشا کرده‌اند، با انتخاب اين لباس که در رنگ بندي‌هاي مختلف ارائه شده مي‌توانند به اين رؤيا رنگ واقعيت ببخشند.
عکس‌هايي که با جديدترين مدل لباس نامزدی شیک مي‌گيريد يادآور شبي هستند که شما ملکه و تک ستاره جمع بوده‌ايد. با تماشاي اين عکس‌ها مي‌توانيد آن شب را مرور کنيد و هميشه به انتخابي که بابت لباس نامزدی شیک داشته‌ايد بباليد.

لباس نامزدی شیک مدل رومي
در بين لباس نامزدی شیک مي‌توانيد لباسي را انتخاب کنيد که به صورت رومي دوخته شده است. اين لباس‌ها داراي يک آستين پهن در يک طرف هستند و در سمت ديگرشان ممکن است يک نوار باريک براي قرار گرفتن لباس روي شانه در نظر گرفته شده باشد يا اين قسمت از لباس به صورت دکلته طراح شده باشد.
لباس نامزدی شیک رومي که در رده لباس نامزدی شیک و پوشيده قرار دارند داراي رنگ بندي‌هاي و طراحي‌هاي متفاوتي هستند. برخي از اين لباس‌ها داراي سنگ دوزي هايي هستند که از يک سمت لباس و روي آستين شروع مي‌شود و تا انتهاي دامن لباس در سمت ديگر ادامه پيدا مي‌کند.
اين سنگ‌ها و منجوق‌ها به نحوي روي لباس قرار مي‌گيرند که زيبايي لوکس و مجلسی آن را چشم نوازتر مي‌کنند. براي انتخاب لباس مدل رومي بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد که بالاتنه اين لباس تا حدودي باز طراحي شده است. اگر هنگام پوشيدن لباس باز براي لباس نامزدی شيک جديد معذب هستيد، بهتر است لباس متفاوتي را انتخاب کنيد.

انتخاب لباس دو رنگ براي لباس نامزدی شیک
برخي از افراد هميشه به دنبال اين هستند که در مهماني يک لباس متفاوت بپوشند. لباسي که اين افراد انتخاب مي‌کنند هيچ شباهتي به لباس مهمان‌هاي ديگر ندارد و بسيار خاص است. لباس نامزدی شیک که به صورت دو رنگ طراحي شده کاملاً با سليقه افراد متفاوت سازگاري دارد.
اين لباس در قسمت بالاتنه داراي يک رنگ است و در قسمت پايين تنه رنگ بندي کاملاً متفاوتي دارد. براي انتخاب لباس نامزدی شیک دو رنگ هم مي‌توانيد از بين بلوز دامن‌هاي مجلسي يک گزينه را در نظر داشته باشيد و هم مي‌توانيد پيراهني را انتخاب کنيد که طراحي پايين تنه آن کاملاً متفاوت با قسمت بالاتنه لباس است.
لباسي که به صورت دو رنگ يا دوتکه انتخاب مي‌شود، بهتر است در قسمت بالاتنه ساده باشد و رنگي تيره داشته باشند و براي قسمت پايين تنه آن را يک رنگ خاص مانند طلايي در نظر گرفته شده باشد که کارکرده و پر نقش و نگار نيز هست. همچنين رنگ بندي لباس دوتکه مي‌تواند با مدل قبل تفاوت داشته باشد و بالاتنه رنگي و کارکرده باشد و پايين تنه تيره‌تر و ساده.
در هر دو حالت اين تناقض رنگ بندي و طراحي بالا و پايين لباس است که سبب افزايش جذابيت آن مي‌شود و لباس را به عنوان يک لباس نامزدی شیک به خريدار معرفي مي‌کند.


انتخاب لباس نامزدی شیک از جنس حرير
لباس‌هايي که از جنس حرير هستند هميشه بهتر روي تن مي‌خوابند. به همين دليل است که در اکثر لباسها از حرير با رنگ بندي‌هاي مختلف براي جذابيت بيشتر لباس استفاده مي‌شود. هنگام انتخاب لباس نامزدی شیک به اين موضوع توجه داشته باشيد که حريري که براي لباس استفاده شده بايد جنس خوبي داشته باشد تا لباس هنگام استفاده نخ کش نشود يا اين که از بين رفتن آهار حرير سبب چسبيدن آن به بدن نشود.
لباس نامزدی شیک که از جنس حرير باشد را مي‌توانيد از بين لباسهاي حريري ساده و بلند يا حرير ساده و کوتاه انتخاب کنيد. برخي از افراد حريرهاي ساده را براي استفاده بيشتر مي‌پسندند؛ اما برخي ديگر از خانم‌ها که به لباس‌هاي اسپرت و راحت علاقه بيشتري دارند، حتي هنگام انتخاب لباس نامزدی شیک نيز اين موضوع را مورد توجه قرار مي‌دهند و لباسي را براي استفاده در نظر مي‌گيرند که براي دوخت آن از حرير گل‌دار استفاده شده باشد.

لباس نامزدی شیک با دامن متفاوت
اگر به دنبال خريد لباس نامزدی شیک پاساژها و مزون‌ها را زير و رو کرده باشيد و بارها مدل‌هاي مختلف لباس نامزدی شيک در اينستاگرام را در اينترنت ديده باشيد، حتماً لباس‌هايي که داراي دامن‌هاي متفاوت هستند را ديده‌ايد. برخي از لباس‌هاي و به نحوي طراحي شده‌اند که دامن لباس در قسمت جلويي کوتاه‌تر از قسمت پشت آن مي‌باشد. اگر اين مدل لباس را براي انتخاب کنيد، بايد کفش‌هاي مناسبي را نيز براي پوشيدن مد نظر داشته باشيد تا جذابيت لباس بيشتر شود.
کفش‌هايي که تا قسمت ساق پا يا تا ناحيه ران هستند، براي اين مدل  گزينه مناسبي مي-باشند.  که دامن خاص دارند طرفداران مخصوصاً به خود را دارا هستند. به همين دليل طراحان اين مدل لباس‌ها را نيز در کنار مدل‌هاي مختلف به بازار ارائه کرده‌اند.

انتخاب سنتي
با وجود اين که جهان به سمت مدرنيته شدن پيش مي‌رود و اين روزها لباسهاي که با متدهاي روز دنيا دوخته شده‌اند، بيشتر مورد پسند واقع مي‌شوند؛ اما هنوز هم افرادي وجود دارند که به آداب و رسوم و سنت‌هاي قديم پايبند هستند.
اين افراد ترجيح مي‌دهند از بين انواع مدل لباس نامزدی شیک و خاص به دنبال يک لباس سنتي باشند. لباس‌هاي سنتي طراحي‌هاي خاص و رنگ بندي‌هاي ويژه‌اي دارند. اين لباس‌ها با نهايت دقت و ظرافت آماده مي‌شوند.
پوشيدن يک لباس سنتي تا حدودي سليقه خانم و ميزان پايبندي او به سنت‌ها را نشان مي‌دهد. برخي از افراد بدون اين که به قوميت خاصي تعلق داشته باشند لباس‌هاي سنتي را براي پوشيدن انتخاب مي‌کنند. برخي ديگر اما با توجه به اين که اجداد آن‌ها متعلق به چه تير و طايفه‌اي بوده‌اند، دست به انتخاب يک لباس نامزدی شيک و زيبا سنتي خاص مي‌زنند.

4
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.5 (4 رای)