شینیون عروس

شینیون عروس همانطور که همه ما ميدانيم روز عروسی براي هر انسانی جز بزرگ ترين و و با شکوه ترين روز های دنياست. هر انسانی چه مرد چه مخصوصا آرایش عروس برای خانم ها در اين روز ميخواهد که زيباترين چهره از خود را به نمايش بگذارد. در اين روز زيبا همه چيز تا آنجايي که توان هر انساني (مالي و..) اجازه ميدهد بايد به بهترين شکل ممکن باشد. در اين شب باشکوه چهره ي زيبا داشتن عروس و داماد بسيار مهم است. هر دختر و پسري حق اين را دارد که به بهترين شکل ممکن در اين شب ظاهر شود وبه قدري زيبا شود که خودش از ديدن خودش لذت ببرد. در اينجا ميخواهيم راجب شینیون عروس توضيحات لازمه را بدهيم تا بدانيد چه نکاتي رابايد رعايت کنيد تا موهايتان به بهترين، شکل ممکن زيبا شود. تا در آن شب زيبا مانند ستاره اي درخشان بدرخشيد.

در ابتدا راجب انواع آرايش  شینیون عروس اینستاگرام و نکات مربوطه توضيحاتي راميدهيم:
اکثر دختران در انتخاب  و انتخاب مدل موهاي خود براي جشن، استرس فراواني دارند ومدام به اين فکر ميکنند که چه مدل مويي را براي آن روز انتخاب کنندو در سايت ها و کانال ها و پيج هاي ايستاگرام و….. بدنبال مدل موي زيبا براي خود هستند اما بايد به آن ها ياد آور شويم قرار نيست زماني که يک مدل مو به دختري زيبايي خاصي را داده است به شما هم همان زيبايي را بدهد! شايد آن مدل مو تنها به آن فرد جلوه داده است و اگر شما هم مطابق آن فرد موهايتان را درست کنيد علاوه براينکه زيبايتان نکند حتي در گاهي موارد از زيبايي طبيعي خودتان هم بکاهد.

شینیون عروس
شینیون عروس

حال بايد چه کارهايي انجام بدهيد تا بهترين مدل مورا انتخاب کنيد؟
در ابتدا بايد انواع موها را بشناسيد که شامل  و مدل موي باز ميشود.
شينيون در فرهنگ عامه يعني ايجاد حجم و همچنين فرم دهي به موي سر است. که اين کار با تکنيک ها و روش هاي مختلف انجام ميشود. مو اکثرا به حالتي گفته ميشود که موهاي فرد در پشت سرش جمع شده و  به آن موها فرم ميدهد.
و از طرفي مدل موي باز همانطور که از اسمش پيداست يعني موهاي فردرا جوري درست ميکند که موها در اطراف گردن آن دختر خودنمايي ميکنند.، که اين مدل مو با فر کردن موها، اتوکشيدن موها و… درست ميشود.
مدل ديگري نيز وجود دارد که قسمتي از موهاي فرد را به صورت در پشت سرش درست ميکند و قسمت هاي ديگري از موهاي فرد را به دورش ميريزد که اين مدل، مدلي بين و موي باز است.(که امروزه اين مدل مو طرفداران بسياري پيدا کرده است.)

در مدل موي  شده ميتواند موهارا خيلي بالا ببرد و يا در وسط سر موها را مدل شینیون عروس ایرانی کند. همچنين ميتواند در پايين ترين قسمت سر موهارا جمع کند و به آن شکل دهد که خود اين کار به عواملي نظير قد، فرم صورت(کشيده، دايري و…) و همين طور قد داماد و تفاوت آن(قد داماد) با قد دارد. اگر قد خيلي بلند باشد نميتوان موي اورا خيلي بالا کرد چون جلوه ي زيبايي به چهره اش نميدهد. از طرفي اگر تفاوت قد عروس و داماد کم باشد(داماد تنها کمي بلند تر باشد) و شینیون عروس جدید را بالا درست کند جوري که قد از داماد بلند تر به نظر بياييد مااين مدل موي سر را تأييد نميکنيم و به شما توصيه ميکنيم که حتما قد داماد را هم مدنظر بگيريد. از طرفي براي صورت هاي خيلي کشيده ام مدل موي خيلي بالا توصيه نميشود. اگر پيشاني شما کوتاه است، زيباترين مو براي شما مدل بالاي سر است که چهره ي شمارا کشيده کند و همچنين فرق وسط و يا فرق کناري که موهايتان روي صورتتان نباشد نيز مناسب است. در ضمن اگر چانه کوچک و ياگردن کوتاهي هم داريد اين مدل شینیون عروس 2019 انتخاب مناسبي براي شمااست.


در اقدام بعدي انواع را براي شما بازگو ميکنيم.
انواع شینیون عروس :
چند مدل پرطرفدار که بيشتر بين خانم ها استفاده مي شود و همراه با رضايت آنان است عبارتند از شينيون کلاسيک ، سبک شينيون عرب، شينيون بوشينگ، شينيون حرارتي، شينيون خامه اي، شينيون نخي، شينيون حرارتي و …. در سایت لوکس و مجلسی

شما بايد متناسب با چهره ي خود و عواملي که در قبل توضيح داده شد و همچنين با مشورت کردن از خود يک نمونه از اين هارا انتخاب کنيد.

نکاتي که جدیدترین شینیون عروس بايد آن ها را رعايت کنند تا به، بهترين شکل ممکن زيبا شوند و موهاي آنان جلوه ي خاصي به چهره، شان بدهد به شرح زير است:
_ما به شما توصيه ميکنيم که قبل از مراسم اذدواج خود حداقل، سه مدل هايي که با انتخاب و مشورت خود انتخاب کرديد را روي سر خود از طريق که انتخاب کرديد امتحان کنيد تا ببينيد بهترين مدل کدام است،و يا رو کدام قسمت بيشتر بايد کار شود. بنظرما براي اين کار?الي 7 هفته قبل از شینیون عروس جدید اینستا زمان مناسبي است.

_مورد بعدي که شینیون عروس بايد به آن توجه کنند آن است که همه چيز را براي آرايشگر خود بدون هيچ تعارف و خجالتي بيان کنند. اعم از سليقه ي خود ومواردي که در قبل،(قد، دامادو…) توضيح داده شد.

_ما به شما توصيه ميکنيم هر زمان قبل از مراسم، که يک را بر روي سرتان اعمال کرد از آن مدل مو عکس بگيريد و با خود از همه جهت ها عکس را بررسي کنيد تا نکات مثبت و منفي مو خود را متوجه شويد.

_نکته ي بسيار مهم که به آن بايد توجه داشته باشند آن است که در روز شینیون عروس خود لباس يقه باز يا دکمه دار بپوشند که زماني که موهايشان را درست کرد هنگام درآوردن لباس موهايشان خراب نشود و به لباسشان گير نکند .

نکاتي که آرايشگران در هنگام بايد رعايت کنند به، شرح زير ميباشد.

_انتخاب مدل موي مناسب با توجه به سليقه، و چهره و نکاتي که شینیون عروس در مورد قد خود و قد داماد به ميگوييد. و همين طوربا در نظر گرفتن حجم موهاي دختر مدل مو را انتخاب کنند.

_ بايد دقت کنند که پايه سفت و محکم باشد وبه اين نکته توجه کنند که شینیون عروس مدت زيادي از صبح تا شب را بايد با اين مدل مو سپري کند پس اينکه مو ها خراب نشود خيلي مهم است.

_از طرفي بايد از زدن افراطي ژل و تافت دوري کنند تا موها شفافيت لازم خودرا از دست ندهند.

_ از سنجاق مويي و سنجاق پنس و همچنين تکه موهاي اضافي بايد به درستي استفاده کنند(افراط و تفريط در استفاده از اين سنجاق ها و موهاي اضافي نکنند.)

_مدل های شینیون عروس به روز و تکنيک هاي جديد را بشناسند تا با توجه به آن ها مدلي جديد را براي درست، کنند.

_استفاده از ديزاين مناسب و چک کردن کامل مو پس از اتمام کار را فراموش نکنند.

شینیون عروس عزيز دقت کنيد که چه را براي جشن خود انتخاب ميکنيد و حتما چندين بار قبل از شینیون عروس خود به آن ، برويد و عروس هاي ديگه ومدل موهاي آن ها را ببينيد تا از انتخاب خود مطمئن شويد.، همچنين اين نکته را فراموش نکنيد که موهاي خودرا شب قبل با شامپويي بشوريد که بهترين نتيجه را در موهاي شما ايجاد ميکند.

  • امتیاز به مطلب
4
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.25 (4 رای)