لباس عروس پرنسسی

لباس عروس پرنسسی , پرنسس بودن رؤيايي است که هر دختري از کودکي آن را دارد. براي رسيدن به اين آرزو مي‌توانيد يک مدل لباس عروس را براي جشن عروسي خود انتخاب کرده و آرزوهايتان را به واقعيت تبديل کنيد.

لباس عروس پرنسسی که در فيلم‌ها و کارتون‌هاي دوران کودکي‌تان ديده‌ايد و سال‌ها رؤياي پوشيده آن را در سر پرورانده‌ايد، بي‌شک يک مدل لباس عروس پرنسسی بوده است. دامني پف‌دار و پرچين دارد و عروس را يک ملکه نشان مي‌دهند که با همه افراد حاضر در مهماني تفاوت دارد.

لباس عروس پرنسسی
لباس عروس پرنسسی

اين لباس براي همگان آشنا است، چه افرادي که سال‌هاي کودکي‌شان را با تماشاي چندين و چند باره کارتن سيندرلا سپري کرده‌اند و چه افرادي که هميشه کارتن‌هاي کمپاني معروف ديزني را دنبال کرده‌اند، بي‌شک بارها و بارها لباس عروس پرنسسی را که با طراحي خاصي براي بانوي اول دربار و پرنسس قصه دوخته شده ديده‌اند و خودشان را در حالي که اين را به تن دارند تصور کرده‌اند.

طراحان مد به اين موضوع توجه داشته‌اند که هر کودکي روزي بزرگ مي‌شود و مي‌خواهد ازدواج کند. به همين دليل انواع لباس عروس پرنسسی را طراحي و به بازار عرضه کرده‌اند تا هر فردي به راحتي بتواند دلخواهش را از بين مدل ها انتخاب کرده و در زيباترين و هيجان انگيز ترين شب زندگي‌اش به تن کند.

در اينجا به بررسي مدل‌هاي مختلف لباس عروس پرنسسی و نکاتي که هنگام انتخاب يک لباس بايد به آن توجه داشته باشيد پرداخته‌ايم. با ما همراه شويد و هم مدل‌ها را بشناسيد و هم با موارد مهم براي انتخاب اين ها آشنا شويد.

لباس عروس پرنسسی پوشيده براي افراد با حجاب
عده‌اي تصور مي‌کنند که تنها براي افراد خاصي طراحي شده است و کساني که به دنبال يک لباس پوشيده و محجبه هستند، امکان انتخاب اين مدلها را نخواهند داشت. در صورتي که اين باور کاملاً غلط است.

اگر مي‌خواهيد در روز عروسي‌تان نيز محجبه باشيد و به دنبال يک لباس خاص و زيبا هستيد، بي‌شک اين امکان براي شما وجود دارد که از بين گزينه دلخواهتان لباس عروس پرنسسی را انتخاب کنيد. پوشيده دامني پرچين و متفاوت دارد و همانند که در فيلم‌هاي کودکي‌تان ديده‌ايد خواهد بود.

تنها تفاوتي که طراحان هنگام دوخت اين به آن توجه داشته‌اند، استفاده از يک يقه پوشيده و طراحي آستين‌هاي بلند براي لباس بوده است. با وجود بسته بود يقه لباس و بلندي آستين‌ها لباس عروس پرنسسی پوشيده داراي برش‌هاي خاص است و به صورت کار شده به بازار ارائه مي‌شود.


با توجه به اين که طراحان اين را نيز در مدل‌هاي مختلف به بازار عرضه کرده‌اند، افرادي که علاقه‌مند هستند در جشن عروسي‌شان تک ستاره مجلس باشند و مانند ملکه‌ها بدرخشند، اين امکان برايشان فراهم شده است که لباس عروس پرنسسی را براي پوشيدن انتخاب کنند.

مدل لباس عروس پرنسسی جديد با دامني از جنس حرير
اگر بارها براي انتخاب مزون‌هاي مختلف را زير و رو کرده باشيد، بي‌شک مدل‌هاي مختلفي که توسط طراحان لباس ارائه شده‌اند را ديده‌ايد. برخي از اين  ساده و بدون حتي يک سنگ دوزي ساده هستند و برخي ديگر از به طور کامل به صورت کار شده طراحي و عرضه شده‌اند.
همچنين برخي داراي گيپور دوزي هستند و براي برخي ديگر از حرير براي زينت بخشيدن استفاده شده است. هر مدل ويژگي‌هاي خاص خودش را دارد و عروس خانم با توجه به گزينه‌هايي که برايش مهم هستند، نسبت به انتخاب دلخواهش اقدام مي کند.

لباس عروس پرنسسی 2019 با ساير متفاوت است. با توجه به اين که دامن اين لباس پرچين تر از ساير مدل‌ها است، بهتر است را انتخاب کنيد که دامني از جنس حرير دارد. پارچه حرير بسيار سبک است و گزينه مناسبي براي پرچين مي‌باشد.
اگر مي‌خواهيد عروستان با وجود پف‌دار بودن سبک باشد و بتوانيد از جشن عروسي‌تان لذت ببريد، به شما پيشنهاد مي‌کنيم هنگام انتخاب لباس عروس پرنسسی ، که دامنش از جنس حرير است و روي دامن کار شدگي‌هاي کمتري دارد را انتخاب کنيد.

لباس عروس پرنسسی رنگي
هنگام بررسي مدل‌هاي مختلف حتماً لباس‌هايي را که در رنگ بندي‌هاي مختلف ارائه شده‌اند ديده‌ايد. برخي از عروس خانم‌ها که مي‌خواهند با سايرين متفاوت باشند،  رنگي مدل پرنسسي را براي جشن عروسي خود انتخاب مي‌کنند؛ اما اغلب اين براي جشن عقد توسط عروس خان‌مها انتخاب مي‌شوند.


لباس عروس پرنسسی دنباله دار رنگي کاملاً مشابه هستند و تنها رنگ بندي آن به صورت سبز، زرد، طلايي، بنفش، صورتي و… در نظر گرفته شده است. اگر مي‌خواهيد در جشن عقد لباسي که شايسته عروس است را به تن داشته باشيد و با ساير مهمان‌ها متفاوت به نظر برسيد و نمي‌خواهيد لباس عروس سفيد يا نباتي به تن کنيد، لباس عروس پرنسسی بچه گانه رنگي بهترين گزينه لوکس و مجلسی براي شما خواهد بود.
همچنين اگر مي‌خواهيد که براي شب عروسي انتخاب مي‌کنيد ساده باشد يا کار شدگي‌هاي خاصي روي آن وجود داشته باشد، از طرفي نمي‌توانيد از لباس عروس پرنسسی دل بکنيد و آن را هرگز امتحان نکنيد، اين امکان برايتان وجود دار که براي روز عقد اين لباس را با رنگ دلخواهتان انتخاب کرده و بپوشيد.

با دامن‌هاي روي هم
در لباس ساده تنها يک دامن وجود دارد و طراح هر آنچه در ذهن دارد را روي اين دامن پياده مي‌کند. برخلاف اين در لباس عروس پرنسسی اينستاگرام طراح ممکن است دو يا چند دامن را به صورت روي هم براي در نظر گرفته باشد.
يکي از مدل‌هاي خاصي که بيشتر شبيه مدل عروسکي است، با دو دامن يکي در بالا و در امتداد تاپ و يکي دامن اصلي مي‌باشد. دامن رويي معمولاً از جنس حرير در نظر گرفته مي‌شود و فنري که در آن استفاده مي‌شود کمتر است. اين فنر تنها براي اين که دامن اصلي  از دامن کوچک جدا شود.

دامن دوم اما فنر دوزي هاي بيشتري دارد و پف بيشتري نسبت به دامن اول دارد. اين براي افرادي که لاغر اندام هستند بسيار مناسب است. با توجه به طراحي دو دامن در ، عروس خانم هنگام پوشيدن اين  زيباتر و خوش اندام‌تر به نظر مي‌رسد.
البته انتخاب جديدترين مدل لباس عروس پرنسسی دخترانه با دو دامن يا چند دامن کاملاً سليقه‌اي است و تنها برخي از عروس خان‌مها اين مدل خاص را مي‌پسندند.


لباس عروس پرنسسی دنباله دار
دنباله دار همه را به ياد ملکه‌ها مي‌اندازند. به همين دليل است که عروس خانم‌هاي زيادي با وجود اين که اين لباس‌ها سنگين‌تر هستند و دنباله  ممکن است دست و پاگير باشد، مدل دنباله دار را براي شب عروسي خود انتخاب مي‌کنند.
در بين انواع مدل پرنسسي،  پف‌دار دنباله دار نيز ديده مي‌شوند. با توجه به اين که دنباله لباس در امتداد دامن طراحي شده است، طراحان براي اين مدل دامني نسبتاً ساده در نظر مي‌گيرند که تنها در قسمت پايين يک فنر طراحي شده است.

دنباله‌اي که براي مدل های جديد لباس عروس پرنسسی در نظر گرفته مي‌شود نسبت به ديگر کمتر است؛ زيرا با توجه به پف بودن دامن لباس کنترل دنباله سخت‌تر خواهد بود.
افرادي زيادي براي اين که بتوانند اين مدل را در عکس‌هاي عروسي‌شان داشته باشند، تنها در فرماليته عروسي يک لباس عروس پرنسسی را مي‌پوشند و با آن عکس‌هاي مختلف را با ژست‌هاي متنوع ثبت مي‌کنند.
با توجه به اين که مراسم فرماليته و غيررسمي است، مشکلي از بابت اين که سنگين باشد يا اين که دنباله دست و پاگير باشد وجود نخواهد داشت.

درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.5 (2 رای)