لباس عروس جدید

لباس عروس جدید خانم‌ها هميشه به دنبال اين هستند که از بين انواع لباس عروس يک مدل را براي بهترين شب عروسي خودشان انتخاب کنند. هيچ فردي علاقه ندارد که براي باشکوه‌ترين شب زندگي‌اش لباسي را به تن کند که بارها و بارها سايرين آن را در جشن عروسي‌شان پوشيده‌اند و يک لباس تکراري محسوب مي‌شود. هميشه عروس خانم‌ها به دنبال اين هستند که از سرويس طلا و جواهر تا لباسشان از جديدترين نمونه‌هاي موجود در بازار باشد.

لباس عروس جدید
لباس عروس جدید

برخي از افراد با توجه به اين موضوع به دنبال اين هستند که لباس عروس جدید دست اول را که تاکنون هيچ کسي آن را نپوشيده براي استفاده انتخاب کنند. با توجه به اين که اين لباس عروس‌ها نسبتاً گران قيمت هستند و تفاوت زيادي بين لباس عروس جدید اجاره‌اي دست اول و لباس عروس سفارشي دوخته شده وجود ندارد، برخي از عروس خانم‌ها يک مدل خاص را انتخاب مي‌کنند و آن را به خياط سفارش مي‌دهند.
هنگام خريد يک لباس عروس جدید نسبت به زماني که نسبت به دوخت لباس اقدام مي‌کنيد، دست شما بسته‌تر است؛ زيرا لباس دست اولي که براي خريد يا اجاره در بازار وجود دارد، مطابق سليقه طراح مد دوخته شده است و ممکن است آن‌چنان که بايد و شايد با سليقه عروس خانم جور نباشد. در صورتي که هنگام سفارش يک لباس عروس جدید به خياط، عروس خانم مي‌تواند چنين مدل را ترکيب کرده و از خياط بخواهد لباس را به صورتي که وي مي‌پسندد آماده کند.


اگر در بين انواع لباس عروس جدید موجود در بازار به دنبال انتخاب و خريد يک لباس عروس ايراني مد روز هستيد، با ما همراه در سایت لوکس و مجلسی شده و با مدل‌هاي مختلفي که توسط طراحان مد مطابق آخرين مدل‌هاي روز دنيا طراحي و به بازار عرضه شده‌اند بيشتر آشنا شويد.

لباس عروس جدید و انتخاب يک لباس عروس پوشيده
با توجه به اين که ايراني‌ها مردمي پايبند به اسلام هستند، لباس عروس جدید های پوشيده نسبت به ساير مدل‌ها از طرفداران بيشتري برخوردار مي باشند. اين مدل لباس عروس‌ها مانند ساير لباس عروس‌ها کار شده و مجلل هستند و عروس خانم‌هايي که مي‌خواهند بدنشان در روز عروسي پوشيده باشد مي‌توانند با آسودگي خاطر نسبت به خريد يا اجاره لباس عروس پوشيده اقدام کنند.


لباس عروس‌هاي پوشيده قديمي نسبت به مدل‌هاي معمولي بسيار ساده بودند. همين امر سبب مي‌شد که عروس خانم هنگام انتخاب مدل لباس عروس محجبه چندان رضايت خاطر نداشته باشد. امروزه طراحان مد به اين مدل لباس‌ها نيز توجه ويژه‌اي داشته‌اند و براي لباس عروس‌هاي پوشيده آستين‌هاي با طراحي‌هاي مختلف ارائه کرده‌اند.
برخي از اين لباس عروس‌ها داراي آستين‌هاي ساده از جنس خود پارچه هستند و براي برخي ديگر از مدل‌ها يک تور ضخيم به عنوان آستين در نظر گرفته شده و روي تور با گيپور و سنگ تزيين شده است. اين تزيينات لباس عروس پوشيده را زيباتر و باشکوه تر نشان مي‌دهد و آن را با لباس‌هاي پوشيده مجلسي که سفيد، نباتي يا کرم رنگ هستند متفاوت مي‌کند.
بالاتنه و دامن يک لباس عروس جدید پوشيده مانند لباس عروس‌هاي مختلف طراحي مي‌شود. برخي از طراحان اين لباس عروس‌ها را با دامن چين دار و بالاتنه چسبان طراحي مي‌کنند. برخي ديگر از طراحان براي لباس عروس‌هاي پوشيده دامني ساده در نظر مي‌گيرند. بسته به اين که عروس خانم چه مدل لباس عروسي را مي‌پسندد اين امکان برايش فراهم شده که يک لباس عروس پوشيده با آستين ساده و دامن و بالاتنه ساده يا يک لباس عروس با دامن و بالاتنه و آستين‌هاي کار شده را انتخاب کنيد.

عروس خانم‌هاي ايراني علاقه زيادي به پوشيدن لباس عروس جدید ساده دارند.
عروس خانم‌هاي ايراني علاقه زيادي به پوشيدن لباس عروس جدید ساده دارند.

مدل لباس عروس جدید در تهران و انتخاب يک لباس عروس ساده
عروس خانم‌هاي ايراني علاقه زيادي به پوشيدن لباس عروس جدید ساده دارند. به همين دليل است که در کنار لباس عروس‌هاي مدرن و پرزرق و برق موجود در بازار، لباس عروس‌هاي ساده و شيک نيز به چشم مي‌خورند. يکي از اين مدل لباس عروس‌ها، لباس عروسي است که يقه‌اش حالت دلبري دارد و براي بسته‌تر بودن يقه از تور استفاده شده است.
اين تور براي آستين‌هاي کوتاه يا بلند لباس نيز استفاده مي‌شود تا لباس زيباتر به نظر برسد. برخي از طراحان مد براي قسمت يقه لباس به جاي تورهاي گل‌دار از گيپور استفاده مي‌کنند. با توجه به اين که گيپور گران قيمت‌تر است، اين مدل لباس عروس جدید به نسبت گران قيمت‌تر از مدل‌هاي ساده ديگر خواهد بود.


براي بالاتنه اين مدل لباس عروس‌هاي ايراني بيشتر حالتي مانند يک تاپ چسبان در نظر گرفته مي‌شود. اين تاپ چسبان برخي اوقات کار شده است. اگر چه در بيشتر مواقع براي اين که لباس زيباتر به نظر برسد، طراح تور قسمت يقه را براي بالاتنه و دامن لباس نيز در نظر ميگيرد.
براي اين که تور به خوبي روي لباس قرار بگيرد، طراح قسمت بالاتنه و دامن را تنگ و چسبان طراحي مي‌کند؛ بنابراين عروس خانم‌هايي که داراي اندام متناسب هستند و قدي بلند دارند، با پوشيدن اين لباس زيباتر به نظر خواهند رسيد.
با توجه به اين که تور روي لباس به طور کامل به آن وصل مي‌شود، عروس خانم ها هنگام پوشيدن اين مدل لباس عروس جدید احساس خوبي خواهند داشت و از اين بابت که اندام آن‌ها درشت‌تر به نظر برسد، نگران نخواهند بود.

لباس عروس جدید و انتخاب لباس عروس مدل ماهي
يکي از لباس عروس‌هاي جديد ايراني که بسيار خاص و جذاب است، لباس عروس جدید مدل ماهي مي‌باشد. اين مدل لباس عروس را هم مي‌توان در بين لباس عروس‌هاي محجبه پيدا کرد و هم لباس عروس‌هاي ساده يا باز به صورت مدل ماهي طراحي مي‌شوند.
لباس عروس جدید مدل ماهي داراي بالاتنه‌اي چسبان است. اين چسبندگي بالاتنه تا قسمت زانوي لباس ادامه دارد و سپس دامن لباس از قسمت زانو به حالت فون باز مي‌شود. لباس عروس هاي مدل ماهي بسيار خاص هستند، با اين وجود از زماني که طراحان مد اين مدل‌ها را به بازار عرضه کرده‌اند تاکنون اجاره لباس عروس جدید مدل ماهي يا خريد لباس عروس مدل ماهي با استقبال خوبي از سوي عروس خانم‌ها مواجه بوده است.
با توجه به مدل لباس ماهي، طراحان مد قسمت بالاتنه تا ران لباس عروس را به صورت کار شده طراحي مي‌کنند و دامن لباس به صورت ساده يا با کارشدگي‌هاي کمتر طراحي مي شود. برخي از طراحان مد لباس عروس مدل ماهي را به نحوي طرحي مي‌کنند که براي افراد ساده پسند مناسب باشد. اين طراحان بالاتنه لباس را مقداري کار شده در نظر مي‌گيرند، اما براي ساير نواحي لباس تنها از پارچه ساده استفاده مي‌کنند.


در نقطه مقابل طراحاني وجود دارند که لباس عروس جدید مدل ماهي را بسيار مجلل و باشکوه طراحي مي‌کنند. اين طراحان براي يقه لباس مدل خاصي را در نظر مي‌گيرند، سپس آستين‌هاي لباس را به صورت کوتاه، بلند، يا سه ربع طراحي مي‌کنند.
برخي از طرحان نيز با توجه به چسبان بودن لباس مدل ماهي براي آن بالاتنه دکلته را در نظر مي‌گيرند يا لباس را به نحوي طراحي مي‌کنند که آستيني نداشته باشد.
بالاتنه لباس عروس مدل ماهي هم مي‌توان به صورت تاپ طراحي شود و لباس عروس يک تاپ و دامن مدل ماهي باشد و هم اين که به صورت يک لباس ساده با بالاتنه و دامن به هم متصل در نظر گرفته شود. بالاتنه‌اي که براي لباس عروس جدید مدل ماهي در نظر گرفته مي‌شود را هم مي‌توان کاملاً ساده طراحي کرد و هم مي‌توان براي پهلو يا پشت لباس برش‌هاي خاصي را در نظر گرفت تا لباس عروس زيباتر باشد.
مدل دامن لباس عروس جدید مدل ماهي را بيشتر طراحان به صورت ساده در نظر مي‌گيرند؛ اما با توجه به اين که برخي از افراد ترجيح مي‌دهند لباس عروس مدل ماهي که انتخاب مي‌کنند دامن متفاوتي داشته باشد، لباس عروس مدل ماهي با دامنه دنباله دار يا چين دار نيز در بازار ديده مي‌شود.

طراحان مد در ايران براي لباس عروس جدید ايراني مدل‌هاي مختلفي در نظر گرفته‌اند. با توجه به تنوع زياد لباس عروس‌هاي جديد عرضه شده در بازار، عروس خانم‌ها مي‌توانند هر مدل لباسي که با سليقه آن‌ها سازگارتر است را براي پوشيدن انتخاب کنند.

4
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.5 (2 رای)