مزون لباس عروس

مزون لباس عروس : عده‌ای به محض اينکه نام مزون عروس به گوششان مي‌خورد به فکر لباس هايی بسیار خاص که بصورت ویژه دوخته و طراحی شده مي‌افتند. ما در مزون بیش از 200 مدل از خاص ترین ها رو تولید و وارد کردیم تا سخت پسندترین عروس ها انتخابی راحت برای یک شب رویایی داشته باشند.
دانتل پارچه‌اي از جنس تور نازک است که در ترکيب آن گل‌هاي درشت و ريز به هم پيوسته ديده مي‌شوند. اين گل‌ها هم‌زمان با تور دانتل بافته شده‌اند و مانند يک تافته جدا بافته از پارچه نيستند. با توجه به اين که گل‌ها و تور در يک قالب يکسان ارائه شده‌اند، مزون لباس عروس به خوبي روي بدن قرار مي‌گيرد و زيبايي آن خيره کننده خواهد بود.

مزون لباس عروس
مزون لباس عروس

اولين بار طبقه اشراف از اين مدل مزون لباس عروس ها براي اين که يک عروس متفاوت باشند استقبال کردند؛ اما با توجه به اين که عروس خانم‌هاي زيادي به لباس‌هاي دانتل علاقه نشان دادند، طراحان مد اين مدل ها را در نمونه‌هاي مختلف طراحي و به بازار عرضه کردند تا همه بتوانند از آن‌ها استفاده کنند.
در اينجا چند مدل بهترین مزون لباس عروس در تهران را مورد بررسي قرار داده‌ايم. اگر علاقه‌مند هستيد با اين مدل لباس‌ها بيشتر آشنا شويد، با ما تا پايان اين مقاله همراه باشيد.
مزون لباس عروس در تهران با تور دانتل در بالاتنه ودامن
بالاتنه لباس يکي از مهم‌ترين قسمت‌هاي آن است و طراحان مد هميشه به اين بخش توجه ويژه‌اي دارند. در گذشته براي اين که بالاتنه لباس جذاب به نظر برسد، طراحان با برش‌هاي خاص سعي مي‌کرد مدل‌هاي مختلفي را براي لباس ارائه کنند.
به مرور سنگ دوزي، منجوق دوزي و گلدوزي براي عروس‌ها ارائه شد. در اين زمان طراحان مدل طرح‌هاي مختلف را روي بالاتنهعروس پياده مي‌کردند تا زيبايي آن بيشتر شود. اين طرح‌ها گاه به وسيله منجوق دوزي و سنگ دوزي اجرا مي‌شد و گاه از چند گل پارچه‌اي براي زينت بخشيد بالاتنه لباس استفاده مي‌کردند.
با ارائه پارچه‌هاي گيپور و دانتل کار طراحان مد براي خلق يک بالاتنه متفاوت براي عروس‌ها ساده‌تر شد. اين روزها هر لباس که بالاتنه آن گل‌دار است، يا از جنس گيپور مي‌باشد يا از جنس دانتل.


مزون لباس عروس در کوچه برلن بالاتنه‌اي دارند که با يک پارچه ظريف گلدوزي شده پوشانده شده است. تفاوت اين پارچه‌ها با گيپور همين ظرافت و ريزه کاري‌هايي است که براي پارچه دانتل در نظر گرفته شده است.
برخي از طراحان مد دانتل را براي کل بالاتنه و آستين‌هاي لباس در نظر مي‌گيرند. در صورتي که برخي ديگر از افراد به دنبال اين هستند که پوشاک را پوشيده‌تر يا خاص‌تر طراحي کنند و دانتل را تا قسمت آستين‌هاي لباس ادامه مي‌دهند.
قرار گرفتن پارچه نازک گل‌دار دانتل روي بدن، زيبايي بالاتنه را چشم نواز مي‌کند. با توجه به اين که اغلب داراي دامن و بالاتنه‌اي به هم پيوسته هستند، برخي از طراحان مد دانتل را تا روي دامن امتداد مي‌دهند. با وجود اين طراحي هنگام تماشاي  گل‌هايي را مي‌بينيد که نه تنها بالاتنه لباس را پوشانده است، بلکه تا دامن لباس رسيده.
اگر مي‌خواهيد باز هم مزون لباس عروس جمهوری خاص‌تر باشد، به شما پيشنهاد مي‌کنيم براي  يک تور دانتل نيز انتخاب کنيد. اين تور که به تاج عروس خانم وصل مي‌شود و در قسمت پشت قرار مي‌گيرد، عروس خانم‌ها را شبيه ملکه‌ها نشان مي‌دهد.
مزون لباس عروس در تهران با قیمت مناسب يکي از زيباترين و خاص‌ترين است که براي عروس خانم‌هاي شيک پسند ارائه شده است. با پوشيدن اين لباس مي‌توانيد در جشن عروسي‌تان بدرخشيد و زيباترين عروسي باشيد که مهمان‌ها تاکنون ديده‌اند.

مزون لباس عروس تهران
به محض شنيدن نام مزون لباس عروس چه چيزي در ذهن شما نقش مي‌بندد؟ آيا شما هم مانند اغلب عروس خانم‌ها تصور مي‌کنيد که مزون لباس عروس تنها به صورت چسبان يا مدل ماهي دوخته مي‌شوند؟ اگر از جمله اين افراد هستيد بايد بدانيد که سخت در اشتباهيد.
با توجه به اين که پارچه دانتل تور نازک و گل‌دار است، برخي از طراحان مد اين پارچه را براي  پرنسسي انتخاب مي‌کنند تا اين لباس‌ها را زيباتر نشان دهند. با وجود اين که پارچه خودش گل‌دار است، دوختن بسيار ساده‌تر خواهد بود. طراح تنها بايد پارچه را برش دهد و استفاده کند و نيازي نيست که براي زيباتر شدن دامن از گل‌هاي برش خورده و… استفاده کند.
با وجود اين که دانتل گل‌دار است، برخي از طراحان همين پارچه را براي کل مزون لباس عروس پرنسسي در نظر مي‌گيرند. در صورتي که برخي ديگر از طراحان ترجيح مي‌دهند دانتل را صرفاً براي دامن لباس در نظر داشته باشند و بالاتنه لباس را به نحوي متفاوت طراحي مي‌کنند.
يک پرنسسي که بالاتنه آن را گل‌هاي ريز در بر گرفته‌اند و دامن پف‌دار آن از جنس دانتل است، بهترين انتخاب براي عروس خانم‌هاي علاقه‌مند به لباس‌هاي پرنسسي شيک محسوب مي‌شود.
با توجه به اين که پارچه دانتل تور است، ادرس مزون لباس عروس در تهران پرنسسي بسيار سبک‌تر از ساير  خواهد بود.

مزون لباس عروس خاص و منحصر به فرد
گل‌دار بودن و ظريف بودن پارچه دانتل، دست طراح را براي ايجاد طرح‌هاي نو براي انواع  اين مدلي باز مي‌گذارد. يکي از اين طرح‌هاي خاص که طرفداران زيادي دارد، مزون لباس عروس تهران است که برخي از قسمت‌هاي آن آسترکاري شده است و در برخي ديگر از قسمت‌ها دانتل روي بدن قرار گرفته است.
براي اين که در عين زيبايي پوشيده‌تر و باوقارتر باشد، طراحان مد يک يقه خاص که از جنس دانتل است را براي اين مدل  در نظر گرفته‌اند. اين يقه حالتي شبيه به قايق وارونه دارد و يقه را پوشيده‌تر مي‌کند. در اين لباس ها دو آستين کوچک متصل به يقه روي بازوها قرار مي‌گيرد.
اين مدل دانتل خاص و متفاوت است و افرادي که مي‌خواهند را از بين مدل‌هاي منحصر به فرد انتخاب کنند، اين امکان برايشان فراهم شده که اين مزون لباس عروس را مد نظر داشته باشند.
زير يقه بالاتنه متصل به دامن لباس قرار دارد. در قسمت بالاتنه و دامن ، دانتل به صورت آستردوزي شده در نظر گرفته مي‌شود تا  بدن نما نباشد. دامن  به صورت مدل ماهي انتخاب شده، بنابراين آستر را مي‌توان تا قسمت زانو امتداد داد و پس از آن مجدداً دانتل را به صورت چين دار و بدون آستر در نظر گرفت. با توجه به طراحي خاص اين مي‌توان آن را در بين مدل ماهي دانتل قرار داد.


مزون لباس عروس براي متفاوت پسندان
که توسط طراحان مد توليد و به بازار ارائه شده‌اند، اغلب به جز چند تغيير کوچک داراي ظاهر يکساني هستند. همين موضوع سبب شده که مزون لباس عروس رویال نيز مانند گيپور و… مشابه هم باشند.
البته اين براي طراحاني صادق است که هميشه لباس‌ها را طبق اصول طراحي که همه از آن پيروي مي‌کنند دوخته باشند؛ اما طراحان لباسي که به دنبال ايده و نوآوري هستند، هميشه  را طراحي و به بازار عرضه مي‌کنند که با ساير مدل‌هاي متفاوت باشند. اين مدل‌ها به حدي خاص و متفاوت هستند که حتي عروس خانم‌هاي سخت پسند را نيز راضي نگه مي‌دارند.
يکي از اين مدل مزون لباس عروس که خاص است مزون لباس عروس است که به صورت يک لباس ساده مدل ماهي طراحي شده و دو بند باريک براي اين که لباس به خوبي روي بدن قرار بگيرد، براي سرشانه آن در نظر گرفته شده است.
دانتلي که براي اين مدل در نظر گرفته شده، به صورت يک شنل کوچک روي يقه لباس در قسمت جلو و پشت دوخته مي‌شود. اين پارچه را مي‌توان براي بالاتنه و دامن لباس نيز استفاده کرد تا لوکس و مجلسی و زيباتر به نظر برسد.

4
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.67 (3 رای)