مانتو عقد

مانتو عقد گزينه‌ای است که خانم‌های زيادی به دنبال آن هستند. در اینجا بهترین و زیباترین های لباس عقد را برای شما آماه کرده ایم.
مانتو عقد براي افرادي که به حجاب علاقه‌مند هستند ارائه شده است. يکي از مهم‌ترين مراسم‌ها است. برخي از افراد براي اين روز خاص يک عقد زيبا را به همراه جايگاه سفارش مي‌دهند. برخي ديگر از افراد براي برگزاري مراسم محضر را انتخاب مي‌کنند. لباسي که  در خانه انتخاب مي‌شود با لباسي که براي عقد محضري انتخاب مي‌شود کاملاً متفاوت است.
افرادي که عقد را در خانه جشن مي‌گيرند هم مي‌توانند از بين لباس ها يک گزينه را براي پوشيدن در نظر داشته باشند هم مي‌توانند از بين لباس هاي مناسب جشن عقد يک گزينه را انتخاب کنند.
عده‌اي علاقه‌مند هستند که براي جشن عقد لباس پوشيده عقد را در نظر داشته باشند. مانتو عقدی جديد هم مي‌تواند براي جشن عقد در خانه انتخاب شود و هم براي جشن عقد محضري.
در اينجا به بررسي مدل‌هاي مانتو عقد که خانم‌ها مي‌توانند آن‌ها را براي پوشيدن در يکي از باشکوه‌ترين مراسم زندگي خود سفارش دهند پرداخته‌ايم. با ما همراه باشيد و اين لباس‌ها را بيشتر بشناسيد.

مانتو عقد
مانتو عقد

مانتو عقد براي عقد در خانه
اگر مي‌خواهيد مراسم عقد را در خانه برگزار کنيد، اين امکان برايتان وجود دارد که لباس پوشيده را انتخاب کنيد. لباس هاي پوشيده داراي يقه‌هاي با طراحي‌هاي خاص و بسته هستند و آستين‌هاي آن‌ها به صوت بلند در نظر گرفته شده است.
اين لباس‌ها داراي دامن بلند و نسبتاً چين دار هستند. يک لباس مي‌تواند از يک پارچه تهيه شده باشد يا اين که طراح براي زيباتر به نظر رسيدن لباس از حرير گل‌دار که روي يک پارچه ساده دوخته شده استفاده کرده باشد.
برخي از لباس هاي ارائه شده براي عقد داراي سنگ دوزي و پولک دوزي هستند و برخي ديگر گيپور دار طراحي شده‌اند. با توجه به سايزي که داريد و اين که مي‌خواهيد مانتو عقد چه مدلي داشته باشد، اين امکان برايتان وجود دارد که از بين انواع لباسهاي مناسب براي جشن عقد يک گزينه را انتخاب کرده و تهيه کنيد.


مانتو عقد براي عقد در محضر
براي عقد محضري مي‌توانيد از بين انواع مدل مانتو عقدی يک گزينه را انتخاب کنيد. اگر تصميم داريد عقد را در محضر برگزار کنيد اين امکان براي شما وجود دارد که از بين انواع پيراهن، مانتو، کت و دامن يا … يک گزينه را مد نظر قرار دهيد.

مانتو عقد و انتخاب براي مراسم
برخي از خانم‌ها ترجيح مي‌دهند براي عقد لباسی را به عنوان يک مانتو عقد شيک انتخاب کنند که داراي گلدوزي هستند يا اين که طراح آن را به صورت مجلسي ارائه کرده است، از جمله بهترين لباس‌هاي پوشيده براي عقد محسوب مي‌شوند.
هنگام انتخاب براي عقد بايد به اين نکته توجه داشته باشيد که خانم نبايد تيره باشد. به عنوان يک مانتو عقد اينستاگرام بايد به رنگي باشد که هم با اين مراسم متناسب باشد و هم وقار و متانت  خانم را نشان دهد. اغلب افرادي که براي جشن عقدشان به دنبال مانتوی هستند، از بين مانتوهايي که به رنگ سفيد، نباتي يا شيري ارائه شده‌اند گزينه دلخواهشان را انتخاب کنند.
فروش مانتو عقد محضري جديد و انتخاب پيراهن
براي اين که بتوانيد در مراسم عقد متفاوت ظاهر شويد مي‌توانيد براي مانتو عقد اينستا يک پيراهن بلند و پوشيده را انتخاب کنيد. با توجه به اين که پيراهن‌هاي مجلسي در رنگ بندي‌هاي متنوع و با طراحي‌هاي هيجان انگيز ارائه شده‌اند، اين امکان براي  خانم‌ها وجود دارد که يک مانتو عقد بلند و زيبا را از بين اين لباس‌ها انتخاب کنند.
افرادي که براي عقد لباسی انتخاب مي‌کنند بايد به اين موضوع توجه داشته باشند که يقه لباس نبايد باز باشد. همچنين لباسي که انتخاب مي‌کنيد بايد آستين‌هاي بلندي داشته باشد؛ زيرا با اين لباس بايد در مقابل عاقد و ديگر افراد فاميل حاضر شويد.
اگر پيراهني که انتخاب مي‌کنيد باز باشد بايد روي آن يا چادر بپوشيد؛ اما در صورتي که لباس پوشيده باشد مي‌توانيد با همان لباس زيبايي که انتخاب کرده‌ايد در عقد حاضر شويد و تصاوير ثبت شده در جشن عقدتان نيز با همان لباس خواهد بود.

مانتو عقد و کت و دامن
علاوه بر کار شده و پيراهن ، شما مي‌توانيد براي خريد مانتو عقد جديد از بين کت و دامن‌هاي موجود در بازار يک گزينه را انتخاب کنيد. کت و دامني که انتخاب مي‌کنيد مي‌تواند به صورت ساده طراحي شده باشد يا اين که طراح براي دوخت آن مدل خاصي را در نظر گرفته باشد.
برخي از کت و دامن‌هاي سفيد رنگي که به عنوان لباس پوشيده عقد ارائه شده‌اند داراي يقه‌اي باز هستند و بايد براي پوشيدن اين لباس يک تاپ زيبا را نيز مد نظر داشته باشيد. برخي ديگر از کت و دامن‌ها يقه‌اي بسته دارند و کت را مي‌توانيد بدون هيچ گونه تاپي براي عقد بپوشيد.
کت و دامن‌هايي که براي عقد ارائه مي‌شوند اغلب داراي دامن بلند هستند. با وجود بلند بودن دامن خانم مي‌تواند با کت و دامن در محضر حاضر شود.


مانتو عقد از کجا بخرم و کت و شلوار
در ميان لباس‌هاي پوشيده‌اي که براي عقد ارائه شده‌اند، انواع کت و شلوار نيز به چشم مي‌خورند. افرادي که براي جشن عقدشان يک کت و شلوار را انتخاب مي‌کنند، حتماً بايد به اين موضوع توجه داشته باشند که لباس انتخاب شده براي  خانم است و نبايد مانند يک لباس کاملاً اسپرت باشد.
کت و شلواري که به عنوان لباس پوشيده براي عقد انتخاب مي‌کنيد نبايد بسيار تنگ و چسبان يا کوتاه باشد؛ زيرا  خانم با پوشيدن اين لباس وقار و شخصيت خودش را زير سؤال مي‌برد. لباس‌هايي که براي عقد انتخاب مي‌شوند بايد هم پوشيده باشند و هم زيبا. به همين دليل است که طراحان مد کت و شلوارهاي مناسب براي عقد را کاملاً متفاوت با ديگر کت و شلوارها طراحي کرده‌اند.
کت و شلوارهايي که براي مراسم عقد ارائه شده‌اند داراي رنگ سفيد هستند. کت اين لباس‌ها لوکس و مجلسی به صورت نسبتاً بلند طراحي شده است و آزادي آن به اندازه‌اي در نظر گرفته شده است که  خانم هنگام پوشيده لباس احساس راحتي کند.

شلوار اين مدل لباس‌ها نيز اغلب به صورت آزاد يا گشاد طراحي مي‌شود. به نحوي که هنگام قرار گرفتن دو پا در کنار هم تصور مي‌کنيد که  خانم دامن به تن کرده است.
براي کت و شلوار عقد نيز مانند کت و دامن هم مي‌توان کت را به صورت يقه بسته انتخاب کرد و هم يقه باز. اگر از بين کت‌هاي موجود در بازار يک کت با يقه باز را براي روز عقد انتخاب کرده‌ايد، هم مي‌توانيد يک تاپ هم رنگ براي پوشيدن به همراه کت انتخاب کنيد و هم يک تاپ با رنگ متفاوت.


اگر کت کار شده باشد، بهتر است تاپي که براي آن انتخاب مي‌کنيد همرنگ با کت و شلوار باشد؛ اما در صورتي که کت لباس ساده در نظر گرفته شده، به شما پيشنهاد مي‌کنيم تاپ را به رنگ متفاوت انتخاب کنيد تا لباس جذاب‌تر به نظر برسد.
توجه داشته باشيد، با توجه به اين که کت و شلوار به عنوان مانتو عقد محضری اينستاگرام انتخاب شده، تاپ را نبايد به رنگ تيره انتخاب کنيد. به عنوان مثال پوشيدن يک تاپ مشکي به همراه کت و شلواري که به رنگ سفيد يا شيري انتخاب شده، براي  خانم شايسته نخواهد بود. براي مانتو عقد سفيد مي‌توانيد يک تاپ صورتي رنگ يا آبي روشن انتخاب کنيد تا لباس جذاب‌تر به نظر برسد.

4
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (2 رای)