لباس نامزدی پوشیده

لباس نامزدی پوشیده اگر ساده انتخاب شود عروس خانم را با وقارتر نشان مي‌دهد. عده‌اي لباس نامزدی را ساده مي‌دانند که روي آن کار شده نباشد و يک پارچه‌ي رنگ داشته باشد در مقابل عده ديگر ساده بودن لباس نامزدی پوشیده را در نحوه دوخت آن مي‌دانند.
لباس ساده يکي از پرفروش‌ترين لباس‌ها است. افرادي که به دنبال اين هستند که يک لباس شيک و در عين حال راحت را انتخاب کنند، هميشه به دنبال لباس نامزدی پوشیده مي‌روند که به صورت ساده طراحي شده باشند. بالاتنه لباس‌هاي ساده به نحوي طراحي مي‌شود که فرد هنگام پوشيدن آن احساس خوبي دارد.

لباس نامزدی پوشیده
لباس نامزدی پوشیده

اين لباس نامزدی پوشیده براي افرادي مناسب هستند که آرامششان را در اين شب مهم فداي لباس‌هاي پر زرق و برق و چسبان نمي‌کنند. لباس ساده با يک آرايش اروپايي خانم را جوان‌تر و شاداب‌تر نشان مي‌دهد. به همين دليل است که اين مدل لباس‌ها نسبت به لباس‌هاي کارکرده که سن آدم را بيشتر مي‌کنند و بسيار دست و پاگير هستند طرفداران بيشتري دارند.
تنوع رنگ بندي که براي لباس‌هاي ساده در نظر گرفته شده بسيار زياد است؛ زيرا طراح براي دوخت اين لباس‌ها آزادي عمل کامل داشته که هر پارچه با هر رنگي با هر رنگ و جنسي انتخاب کند و انتخابش به پارچه‌هاي سنگ دوزي شده و گيپور محدود نبوده است.
براي اين که بتوانيد يک لباس مجلسي ساده و شيک را انتخاب کنيد که هم زيبا باشد و هم جذاب و رؤيايي، به شما پيشنهاد مي‌کنيم با ما همراه باشيد و با مدل‌هاي مختلف لباس لباس نامزدی پوشیده ساده آشنا شويد.


لباس نامزدی پوشیده و انتخاب مدل لوکس و مجلسی
يکي از پرطرفدارترين لباس نامزدی پوشیده مدل است. لباس در بين مدل‌هاي لباس مجلسي نيز ديده مي‌شود. به همين دليل هنگام انتخاب اين لباس براي شب  آزادي عمل بيشتري خواهيد داشت.
لباس عروسکي که به عنوان لباس نيز مي‌تواند در نظر گرفته شود، داراي بالاتنه‌اي نسبتا چسبان است و دامن کوتاه پر چين آن تا زير زانو مي‌رسد. براي دوخت لباس طراح لباس ممکن است تنها يک پارچه را انتخاب کرده باشد و لباس را به صورت تک رنگ آماده کرده باشد. در برخي مواقع نيز ممکن است طراح ترکيب پارچه‌اي گل‌دار و ساده را براي دوخت لباس  در نظر گرفته باشد.
لباس به دليل پرطرفدار بودن در رنگ‌ها طرح‌هاي مختلف ارائه شده است. رنگ‌هاي تيره يا روشن و مدل‌هاي ساده و گل‌دار را مي‌توانيد در بين لباس‌هاي موجود در بازار مشاهده کنيد. اين لباس اغلب داراي آستين بلند يا کوتاه است؛ اما ممکن است طراح با توجه به نوع بالاتنه لباس را به صورت دکلته نيز ارائه کرده باشد.
لباس با وجود سادگي که دارد، يک لباس خاص به حساب مي آيد و براي شب  يکي از بهترين گزينه‌ها مي‌باشد.

لباس مدل ماهي
لباس نامزدی پوشیده مدل ماهي يکي ديگر از لباس‌هايي است که  خانم‌هاي زيادي آن را براي اين شب باشکوه در نظر مي‌گيرند. لباس مدل ماهي بالاتنه‌اي چسبان دارد تا قسمت زانو با پيچ و خم‌هاي بدن هماهنگ است. اين لباس از قسمت زانو باز مي‌شود و دامني با کلوش پايين دارد.
لباس نامزدی پوشیده مدل ماهي را مي‌توانيد از بين لباس‌هاي که قسمت بالاي آن‌ها با طراحي‌هاي مختلف ارائه شده و کار شده است انتخاب کنيد يا اين که يک لباس ساده مدل ماهي را براي شب بپوشيد. توجه داشته باشيد که اين لباس بيشتر مناسب افرادي است که اندامي متناسب و قدي متوسط رو به بلند دارند.
در صورتي که قد شما کوتاه باشد يا اندامي توپر داشته باشيد و بخواهيد يک لباس نامزدی پوشیده ساده و شيک مدل ماهي را براي پوشيدن انتخاب کنيد، حتماً بايد لباس شيک مدل ماهي را پرو کنيد و در صورتي که احساس کرديد لباس کاملاً قالب بدنتان دوخته شده و زيبايي شما را چند برابر مي‌کند، نسبت به خريد آن اقدام نماييد.


لباس ساده کوتاه
برخي از افراد ترجيح مي‌دهند که لباس  کوتاه بپوشند تا بتوانند نهايت لذت را از جشن ببرند و بي‌وقفه و بدون اين که لباسشان دست و پاگير باشد به رقص و پاي‌کوبي بپردازند. افرادي نيز وجود دارند که لباس بلند و موقر انتخاب مي‌کنند و در عوض لباس‌هاي کوتاه ساده مناسب مي‌دانند.
لباس نامزدی پوشیده ساده کوتاه اگر يک رنگ طراحي شده باشد و داراي آستين‌هاي کوتاه باشد هم وقار يک لباس مجلسي را خواهد داشت و هم به عنوان يک لباس اسپرت مي‌توانيد از آن استفاده کنيد.
که آستين دار است و روي آن کار نشده مي‌تواند کوتاه باشد و دامن آن مقداري چين دار انتخاب شده باشد. با اين طراحي خاص  خانم از ديگر افرادي که در جشن لباس اسپرت پوشيده‌اند متمايز خواهد بود و گل سرسبد مجلس مي‌شود.
اگر علاقه‌مند هستيد که لباس را از بين لباس‌هاي به رنگ نباتي يا لباس‌هايي که گل‌هاي رنگارنگ يا طرح‌هاي خاص روي آن‌ها وجود دارد انتخاب کنيد، اين امکان برايتان وجود دارد که لباس نامزدی پوشیده را به رنگ سفيد انتخاب کنيد تا تناسب رنگ لباس‌هايي که مي‌خواهيد در مهم‌ترين شب‌هاي زندگي‌تان يعني شب، جشن عقد و شب  بپوشيد رعايت شود.

لباسی ساده ولي بسيار شيک و پوشيده
در طرح‌هاي مختلف دکلته، آستين کوتاه، آستين بلند، با دامن بلند، لباس نامزدی پوشیده با دامن کوتاه و… طراحي و توليد مي‌شوند و بازار عرضه مي‌گردند. افرادي که براي اين شب مي‌خواهند آزاد باشند لباس‌هايي را انتخاب مي‌کنند که آستين کوتاه هستند.
برخي از عروس خانم‌هاي خجالتي يا افرادي که مذهبي هستند ترجيح مي‌دهند آستين لباس بلند باشد و لباس داراي دامني بلند و نسبتاً آزاد باشد. اين افراد علاقه‌اي به پوشيدن لباس‌هاي باز يا تنگ و بدن نما ندارند و ترجيح مي‌دهند لباس‌هاي پوشيده ولي کار شده را براي اين شب انتخاب کنند.


يک لباس با دامني چين دار و بلند و آستين‌هاي بلند که قسمت جلوي آن سنگ دوزي يا منجوق دوزي ديده مي‌شود و زيبايي لباس را چندين برابر مي‌کند، يکي از بهترين گزينه‌ها براي اين افراد است.
با توجه به اين که لباس پوشيده است، طراح بايد تمام خلاقيتش را به کار ببندد تا طراحي خاصي براي دامن آن داشته باشد و هنگام کار کردن روي لباس طرح‌هاي چشم نوازي را ارائه کند.
افرادي که طراحي يک لباس نامزدی پوشیده با آستين‌هاي بلند را انجام مي‌دهند، ممکن است طرحي هماهنگ با بالاتنه را براي لبه آستين‌ها نيز در نظر گرفته باشند. اين طراحي زيبا در جذاب‌تر به نظر رسيدن و خاص بودن آن بسيار تأثيرگذار است.

لباس نامزدی پوشیده گل‌دار زيبا
هنگام بررسي انواع ساده عرضه شده در بازار حتماً در کنار لباس‌هاي با رنگ بندي‌هاي ساده به لباس‌هايي که داراي طراحي گل‌دار هستند نيز توجه داشته باشيد. لباس‌هاي ساده و اسپرت هميشه اولين انتخاب براي اين شب هستند، با اين وجود يک لباس گل‌دار مي‌تواند نظر بسياري از عروس خانم‌ها را به سوي خود جلب کند.
يک لباس نامزدی پوشیده که روي آن را گل‌هاي بهاري پوشانده، نويد بخش آغاز زندگي مشترک زوج جوان است. به همين دليل پوشيدن يک لباس گل‌دار مي‌توان در رؤيايي‌تر شدن اين شب تأثيرگذار باشد.


با توجه به اين که لباس گل‌دار است بهتر است خياط آن را به صورت ساده طراحي کرده باشد تا لباس بيش از حد شلوغ به نظر نرسد. يک لباس گل‌دار بهاري که تا روي پا ادامه دارد و دو بند ساده براي بالاي آن در نظر گرفته شده، يکي از بهترين انتخاب‌ها براي شب مي‌باشد.
با توجه به رنگ گل‌هاي اين لباس مي‌توانيد پيراهن داماد را نيز با لباس نامزدی پوشیده ساده  و شيکي که داريد ست کنيد. اين ست کردن غيرمستقيم لباس‌ها سبب مي‌شود که تصاوير ثبت شده در اين شب خاص‌تر شوند.

4
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (2 رای)