لباس عقد محضری

لباس عقد محضری عروس خانم‌هايی که مراسم عقد يا جشن عقد را در پيش رو دارند، به اين نکته اهميت مي‌دهند که لباس عقد ی را انتخاب کنند که آن‌ها را زيباتر نشان دهد.

جشن عقد يکي از مهم‌ترين مراسم‌هاي براي زوج‌هاي جوان است. هم عروس و هم داماد مي‌خواهند اولين مراسمي که با هم دارند را به بهترين نحو جشن بگيرند و مانند نگين در اين جشن بدرخشند. هنگام انتخاب لباس عقد محضری عروس خانم بايد ابتدا مشخص کند که آيا مي‌خواهد جشن عقد را برگزار کند يا اين که لباس را تنها براي عقد محضری لازم دارند.
لباسي که عروس خانم براي جشن عروسي انتخاب مي‌کند به همان اندازه با لباس جشن عقد متفاوت است که انتخاب لباس جشن عقد با لباس مناسب عقد محضری تفاوت دارد. بدون توجه به اين موضوع ممکن است هنگام انتخاب لباس عقد محضری دچار سردرگمي شويد و نتوانيد از بين لباس‌هاي متنوعي که در بازار وجود دارد يک گزينه را براي پوشيدن انتخاب کنيد.
اگر هم مي‌خواهيد جشن عقد داشته باشيد و هم عقد محضری، بايد براي انتخاب لباس مناسب عقد دو مدل مختلف را در نظر داشته باشيد. لباسي که به عنوان اولين گزينه در نظر مي‌گيريد، بايد پوشيده و در عين حال زيبا باشد تا بتوانيد آن را در عقد محضری به تن کنيد. دومين گزينه براي انتخاب لباس جذاب عقد که بايد در بين مدل‌هاي متنوع به دنبال آن باشيد، لباسي است که براي جشن عقد مناسب مي باشد و رنگ بندي و طراحي متفاوتي با لباس مناسب براي عقد محضری دارد.
در اينجا نکاتي براي انتخاب يک لباس زيباي عقد براي عروس خانم‌ها ارائه شده است. با ما همراه باشيد و با اين نکات بيشتر آشنا شويد تا بتوانيد مدل لباس عقد محضری را راحت‌تر انتخاب کنيد.

لباس عقد محضری
لباس عقد محضری
عکس لباس عقد محضری
عکس لباس عقد محضری

مدل لباس عقد محضری
مدل لباس عقد محضری

توجه به نوع رنگ بندي لباس عقد محضری
عروس خانم‌ها هنگام انتخاب لباس عقد محضری ایرانی تنها به نوع طراحي و زيبايي ظاهر آن توجه نشان مي‌دهند. در صورتي که آنچه از ظاهر و نوع کارشدگي‌هاي لباس مهم‌تر است، نوع رنگ بندي در نظر گرفته شده براي لباس‌هاي عقد مي‌باشد.
لباسي که انتخاب مي‌کنيد بايد رنگ بندي شادي داشته باشد. در کنار شاد بودن رنگ لباس بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد که لباسي که انتخاب مي‌کنيد بايد با رنگ پوست و موي شما هماهنگ باشد. در غير اين صورت بهترين آرايشگاه هم که برويد و بهترين لباس را هم که براي عقد بپوشيد، آن گونه که در ذهنتان است مانند ملکه‌ها نمي‌توانيد ظاهر شويد.

براي اين که بتوانيد لباس متناسب با رنگ پوستتان را انتخاب کنيد، قبل از هر چيز بايد درباره رنگي پوستي که داريد اطلاعات کسب کنيد. براي مشخص کردن رنگ پوستتان بايد پوست را به خوبي با آب و صابون بشوييد و تميز کنيد.
به هيچ عنوان رنگ لباس را با توجه به اين موضوع انتخاب نکنيد که بتوانيد رنگ پوستتان را با آرايش‌هاي غليظ تغيير دهيد؛ زيرا آرايش غليظ يک سبک قديمي است که اين روزها کمتر مرسوم مي‌باشد. با غليظ آرايش کردن سن شما بيشتر نشان داده مي‌شود. همچنين آرايش‌هاي غليظ عروس را مصنوعي نشان مي‌دهند، به همين دليل کمتر کسي را مي‌توان پيدا کرد که امروزه طرفدار اين سبک آرايش‌ها باشد.
براي عقد محضری، جشن عقد و جشن عروس بهتر است يک آرايش سبک و ملايم را انتخاب کنيد تا هم احساس بهتري داشته باشيد و هم طبيعي‌تر جلوه کنيد.

لباس عقد محضري ايرانی
لباس عقد محضری ايرانی

مزون لباس عقد محضری
مزون لباس عقد محضری

رنگ لباس عقد محضری متناسب با رنگ پوست
با توجه به اين سبک آرايش، افرادي که رنگ پوست تيره دارند بهتر است از انتخاب لباس‌هاي رنگ تيره و رنگ خيلي روشن پرهيز کنند. لباس‌هاي رنگ تيره مانند مشکي و سورمه‌اي رنگ پوست را تيره‌تر نشان مي‌دهد و همين امر سبب مي‌شود که چهره عروس خانم گرفته به نظر برسد. لباس‌هايي که رنگي به شدت روشن دارند نيز تضاد زيادي با رنگ پوست تيره دارند و پوشيدن آن‌ها از جذابيت عروس خانم کم مي‌کند.
رنگ‌هاي شاد مانند نارنجي، زرد، قرمز، کرم، ارغواني و بنفش از جمله رنگ‌هاي هستند که براي لباس عقد محضری پوشیده افراد با رنگ پوست تيره مناسب هستند.

 

لباس عقد محضري پوشيده
لباس عقد محضری پوشيده

لباس عقد محضری شيک
لباس عقد محضری شيک

افرادي که داراي رنگ پوست روشن هستند نيز به اندازه افرادي که پوستي به رنگ تيره دارند بايد هنگام انتخاب لباس عقد محضری شیک دقت به خرج دهند. اگر رنگ پوست شما روشن است و لباس‌هايي به رنگ روشن به تن کنيد، رنگ پوست شما روشن‌تر به نظر خواهد رسيد و همين امر سبب مي‌شود که عروس خانم در نظر مهمان‌ها رنگ پريده و آشفته جلوه کند.
برخي از افراد تصور مي‌کنند که چون رنگ پوست عروس خانم روشن است، انتخاب لباس‌هاي به رنگ تيره گزينه مناسبي خواهد بود. در صورتي که تضاد بين رنگ پوست عروس خانم و رنگ تيره لباس، زيبايي و دلربا بودن عروس را کاهش مي دهد.
اگر مي‌خواهيد لباستان به خوبي با رنگ پوست روشني که داريد تناسب داشته باشد، به شما پيشنهاد مي‌کنيم از بين رنگ‌هاي آبي روشن، صورتي ملايم، بنفش روشن و… يک گزينه را مد نظر داشته باشيد. براي انتخاب از بين رنگ‌هاي تيره نيز مي‌توانيد سرمه‌اي يا نوک مدادي را که براي رنگ‌هاي پوست روشن مناسب هستند در نظر بگيريد.
از جمله رنگ‌هايي که براي انتخاب لباس عقد محضری براي افراد با پوست روشن مناسب نيستند مي‌توان به رنگ‌هاي زرد و نارنجي جيغ اشاره کرد.

 

لباس عقد محضری بازيگران
لباس عقد محضری بازيگران

اگر رنگ پوستي معمولي داريد، انتخاب لباس عقد محضری بازیگران براي شما ساده‌تر از ديگران خواهد بود. افرادي با رنگ پوست معمولي هم مي‌توانند رنگ‌هاي تيره را براي پوشيدن انتخاب کنند و هم رنگ‌هاي روشن را.
با توجه به اين که رنگ پوست اين افراد نه تيره است و نه روشن، حتي اگر عروس خانم رنگ‌هاي خاص مانند طلايي، نقره‌اي يا نارنجي را براي پوشيدن انتخاب کند، کافي است مقداري آرايشش را با رنگ انتخابي تنظيم کند تا رنگ لباس با رنگ پوست وي سازگاري داشته باشد و عروس خانم زيباتر از هميشه به نظر برسد.

انتخاب لباس عقد محضری خاص و متفاوت
يکي از موضوعاتي که افراد کمي هنگام انتخاب مزون لباس عقد محضری به آن توجه نشان مي‌دهند، نوع مدل لباس است. عروس خانم‌ها معمولاً هنگام انتخاب يک لباس مناسب براي عقد به مدل‌هايي که از قديم ديده‌اند توجه نشان مي‌دهند. اين افراد هميشه به دنبال اين هستند که لباس‌هاي افراد مختلف را در جشن‌هاي مختلف بررسي کنند. با توجه به اين که سليقه هر فردي متفاوت است، به شما پيشنهاد مي‌کنيم لباس‌هاي مختلف و به روز دنيا را بررسي کنيد تا بتوانيد لباسی خاص و متفاوت را براي پوشيدن انتخاب کنيد.
يکي از مدل‌هاي جديد لباس‌هاي عقد که عروس خانم‌ها مي‌توانند هنگام انتخاب لباس آن را مد نظر داشته باشند، لباسي است که يقه آن به حالت دکلته طراحي شده است. اين يقه دکلته در امتدادش داراي آستين‌هاي افتاده‌اي است که روي بازو قرار مي‌گيرد.
طراحان مد براي متفاوت بودن اين عکس لباس عقد محضری روي يقه و آستين‌هاي لباس‌ها کار شدگي‌هاي خاصي در نظر گرفته اند. اين کار شدگي‌ها معمولاً با رنگ لباس در تضاد است. به عنوان مثال براي لباس‌هاي به رنگ قرمز، بهتر است کارشدگي‌ها به رنگ طلايي باشند تا لباس زيباتر به نظر برسد.
با توجه به اين که يقه و آستين‌هاي اين مدل لباس عقد محضری  و لباس جشن عقد بازيگران کار شده در نظر گرفته شده است، طراحان مد بالاتنه آن را به صورت ساده طراحي کرده‌اند تا لباس در عين زيبا بودن ساده به نظر برسد و با لباس در شب عروسی متفاوت باشد.

 

مدل مانتو عقد محضری شيک و جديد
مدل مانتو عقد محضری شيک و جديد

پس از بالاتنه لباس بايد دامن لباس به نحوي طراحي شود که با ساير لباس‌ها متفاوت باشند. يکي از مدل‌هاي خاص براي دامن لباس جديد عقد، مدلي است که در آن دامن به صورت دو بخش روي هم در نظر گرفته باشد. اين مدل دامن‌ها معمولاً براي لباس‌هاي کوتاه در نظر گرفته مي‌شوند. هر چند طراح مي‌تواند با توجه به مدل لباس آن را براي مدل مانتو عقد محضری شيک و جديد که به صورت بلند هستند نيز در نظر بگيرد.
دو دامن که روي هم آمده‌اند و مقداري قسمت جلوي آن‌ها باز مانده، پايين لباس را مانند برگ‌های گل که روی هم قرار گرفته‌اند نشان مي‌دهد. اين لباس ویژه عروس خانم را مانند يک گل زيبا و نوشکفته نشان می دهد.شما میتوانید مدل های بیشتر را در سایت لوکس و مجلسی مشاهده نمایید.

3
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.05 (21 رای)