خرید لباس عروس

خرید لباس عروس موجود در بازار چه تفاوتي با لباس عروس‌ هاي مدل قديمي دارند؟ آيا طراحان مد خلاقيت و ابتکار به خرج داده‌اند و مدل‌هايي خاص و کاملاً متفاوت را براي عروس خانم‌هاي علاقه‌مند به نوآوري روانه بازار کرده‌اند يا اين که همچنان طبق سال‌هاي گذشته نسبت به تغييرات جزئي در لباسها اقدام کرده‌اند؟ عروس خانم‌هايي که مي‌خواهند در شب عروسي‌شان مانند يک ستاره پرنور بدرخشند، علاقه‌مند هستند درباره خرید لباس عروس بيشتر بدانند.
همان‌گونه که قیمت لباس عروس جهان با پيشرفت تکنولوژي پيش مي‌رود و هر روز وسايل مدرن توسط توليد کنندگان براي استفاده ارائه مي‌شوند، طراحان مد نيز لباس‌ها را به نحوي طراحي مي‌کنند که جديد و امروزي باشند. اين مدرنيته شدن نه تنها روي طراحي لباس‌هاي مجلسي و اسپرت تأثير گذاشته است، بلکه عروس‌هاي امروزي و جديد نيز به بازار ارائه شده‌اند تا عروس خانم‌ها بتوانند در به ياد ماندني‌ترين و با ارزش‌ترين شب زندگي خودشان، لباسي برازنده و شکيل به تن کنند.

خرید لباس عروس
خرید لباس عروس

اگر هم به طراحي‌هاي نوين و مدرن علاقه داريد و هم مي‌خواهيد لباسي به تن کنيد که اصالت داشته باشد، از بين انواع خرید لباس عروس مي‌توانيد لباسي را انتخاب کنيد که از دو طراحي سنتي و امروزي در آن استفاده شده است. اين مدل لباس‌ها بسيار خاص هستند و عروس خانم‌هايي که مي‌خواهند در شب عروسي خود متفاوت ظاهر شوند نسبت به انتخاب آن‌ها اقدام مي‌کنند.
برخي از عروس خانم‌ها برخلاف اين افراد هيچ علاقه‌اي به سنتي بودن لباسشان ندارند و ترجيح مي‌دهند از بين لباس هاي ارائه شده در بازار، لباسي را انتخاب کنند که با اصول مدرن طراحي و توليد شده است.
اگر علاقه‌مند هستيد که آخرين مدل‌هاي را بررسي کنيد، با ما همراه شده و با چند مدل  خاص و جديد آشنا شويد.


خرید لباس عروس و لباس با بالاتنه گل‌دار
طراحاني که لباسهاي قديمي را آماده مي‌کردند سعي داشتند با چين‌دار کردن لباس و پف‌دار کردن آن يک لباس خاص را براي عروس خانم‌ها طراحي و به بازار عرضه کنند. با توجه به اين که نمي‌توان براي چين‌دار کردن لباس ايده‌هاي زيادي به خرج داد، به همين دليل لباسهاي قديمي بسيار شبيه به هم بودند و همين موضوع سبب مي‌شد که عروس خانم‌ها هنگام خريد لباس عروس با مدل‌هايي که کاملاً به هم شبيه هستند مواجه شوند.
از ديگر مشکلاتي که مدلهاي قديمي داشتند اين بود که بالاتنه لباس اغلب ساده طراحي مي‌شد؛ زيرا چين‌دار کردن قسمت بالاتنه سبب مي‌شد که پيچ و خم بدن عروس در بين تورهاي چين خورده پوشيده شود و عروس خانم تپل و چاق به نظر برسد.
طراحان امروزي براي انواع خرید بالاتنه‌هاي خاصي را در نظر گرفته‌اند. يکي از اين مدل‌ها بالاتنه‌هاي گل‌دار است. در اين مدل بالاتنه لباس از گل‌هاي گيپور مانند تشکيل شده که به هم متصل شده‌اند. براي اين که گل‌ها به خوبي در کنار هم قرار بگيرند و بالاتنه لباس زيباتر به نظر برسد، طراحان براي اين مدل لباس‌ها يک تور نازک براي بالاتنه در نظر گرفته‌اند و روي آن گل‌هاي يا گيپوري را قرار داده‌اند.
اين مدل ها بسيار خاص و زيبا هستند و عروس خانم‌ها با پوشيدن آن‌ها شبيه به پرنسس‌ها به نظر خواهند رسيد.

افراد زيادي علاقه‌مند هستند که هميشه با مد روز پيش بروند و زيباترين لباس‌ها به تن کنند. اين افراد زماني که جشن عروسي ر در پيش رو دارند، به دنبال انواع خرید لباس عروس دست دوم براي خريد يا اجاره مي‌باشند. در اينجا چند مدل جديد براي آشنايي بيشتر معرفي شده است.

خرید لباس عروس ترک و شنل دار
در بين انواع خرید لباس عروس ارزان در تهران ، شنل دار به چشم مي‌خورد. شنل به تنهايي نماد ملکه بودن و پرنسس بودن است و درباريان براي نشان دادن مقامشان آن را استفاده مي‌کرده‌اند. طراحان مد به اين موضوع توجه داشته‌اند که عروس خانم ملکه و پرنسس جشن عروسي است و بايد مقام و شأن وي نسبت به ديگر افراد حاضر در جشن متفاوت باشد.
لباس هاي شنل دار بهتر است مدل ماهي داشته باشند تا شنل خرید لباس عروس مشخص باشد و زيبايي آن به خوبي جلوه کند. با توجه به اين که شنل عروس بلند است، برخي از طراحان مد آن را به صورت دنباله‌دار در نظر مي‌گيرند که پوشيدن شنل به همراه لباس جذاب‌تر به نظر برسد.
شنل عروس اغلب از جنس تور يا حرير کار شده است و در اطرافش حاشيه دارد. اين حاشيه‌ها نشان مي‌دهد که اين پارچه خاص است و شنل را با يک پارچه توري ساده متفاوت مي‌کند.
براي اين که شنل لباس و عروس از هم جدا به نظر نرسند و هماهنگ باشند، روي لباس هم کارشدگي‌هايي مانند شنل در نظر گرفته مي‌شود.
اگر علاقه‌مند هستيد که يک لباس ساده و خاص به تن کنيد که متفاوت باشد، يک خرید لباس عروس با قیمت مناسب در تهران شنل دار مي‌تواند گزينه مناسبي براي شما باشد.

خرید لباس عروس اینترنتی و با آستين‌هاي خاص
عروس خانم‌ها به محض شنيده واژه خرید لباس عروس خارجی تصور مي‌کنند که اين لباس ها يا داراي دامني متفاوت هستند يا اين که طراح خرید لباس عروس براي يک لباس جديد يک بالاتنه متفاوت در نظر گرفته است. اين در حالي است که خلاقيت حد و مرز نمي‌شناسد و طراحي  بيشتر از اين که به دانش خياطي و طراحي دوخت احتياج داشته باشد، به خلاقيت و نوآوري نيازمند است.
مدلهای جديد ممکن است در قسمت بالاتنه و دامن با مدل‌هاي قديمي تفاوت چنداني نداشته باشند و طراح مد نهايت هنرش را براي طراحي آستين‌هاي متفاوت خرید لباس عروس به کار گرفته باشد. يکي از طرفداران زيادي نيز دارد، لباسي است که آستين‌هايش با وجود بلند بود در قسمت سرشانه برش خورده‌اند و سرشانه خرید لباس عروس کاملاً باز در نظر گرفته شده است.


آستين اين خرید لباس عروس مي‌تواند به صورت کاملاً ساده در نظر گرفته شده باشد. هر چند برخي از طراحان براي زيباتر شدن آستين لباس پايين آن را به صورت کلوش در مي¬آورند.
بهترين پارچه براي اين مدل آستين‌ها پارچه تور گل‌دار يا پارچه گيپور است. اين مدل پارچه‌ها زيبايي آستين خاص طراحي شده براي لباس را بيشتر مي‌کنند و  را خاص‌ و متفاوت نشان مي‌دهند.

خريد لباس عروس از تركيه و پشت باز
يکي از ديگر نمونه‌هاي خرید لباس عروس در استانبول که به سبک کلاسيک طراحي شده،  پشت باز مي‌باشد. اين مدلها مورد پسند همه واقع نمي‌شوند. با اين حال طراحان مد به تعداد محدودي خرید لباس عروس پشت باز را براي افرادي که به اين مدل‌ها علاقه‌مند هستند در نظر گرفته‌اند.
پشت باز اگر داراي دامن دنباله‌دار باشند زيباتر به نظر خواهند رسيد. طراحان مد براي اين مدل ها ممکن است پشت خرید لباس عروس را به طور کامل باز در نظر گرفته باشند يا براي اين که هم پشت لباس پوشيده‌تر باشد و هم لباس جذاب‌تر به نظر برسد، دو بند در قسمت پشت لباس  تعبيه کرده باشند.اين بندها براي اين که پشت لباس جمع نشود و صاف باشد نيز در نظر گرفته مي‌شوند.
اگر به خرید لباس عروس هاي مدل پشت باز علاقه‌مند هستيد، به شما پيشنهاد مي‌کنيم از بين انواع جديد،  پشت باز مدل ماهي را نيز مشاهده کنيد.

هر خرید لباس عروس جديد را که مي‌خواهيد انتخاب کنيد، بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد که برخي از مدل‌ها تنها براي برخي از افراد مناسب هستند. به عنوان مثال يک عروس خانم تپل با پوشيدن  شنل دار درشت‌تر به نظر خواهد رسيد.
همچنين که داري سرشانه‌هاي لخت و آستين‌هاي کلوش است براي افراد لاغر اندام که دست و بازوهاي استخواني دارند گزينه مناسبي نخواهد بود.
عدم توجه به اين موضوع سبب مي‌شود که حتي اگر به روز ترين مدل را براي پوشيدن انتخاب کرده‌ايد، آن‌چنان که بايد و شايد زيبا به نظر نرسيد و لباس به خوبي روي تن شما قرار نگيرد.

3
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.89 (9 رای)