قیمت لباس عروس

قیمت لباس عروس يکی از خاص‌ترين لباس هايی است که هر عروس خانمی آرزوی پوشيدنش را دارد.

در اين بخش چند مدل خاص از لباس عروس‌ ها را مورد بررسي قرار گرفته است.عده‌اي تصور مي‌کنند لباس های عروس مدل اسکار يکي از لباس های جديد است که طراحان مد آن را با اصول طراحي مدرن طراحي و به بازار عرضه کرده‌اند. به همين دليل هنگام دیدن لباس به اين موضوع تأکيد مي‌کنند که قیمت لباس عروس را براي زيباتر شدن در هيجان انگيزترين شب زندگي‌شان مي‌خواهند.
قیمت لباس عروس از خرید لباس عروس که در فيلم بر باد و رفته که در سال ساخته شده به تن داشته، الهام گرفته شده است. بازيگر نقش اول اين فيلم لباسي به تن دارد که داراي بالاتنه‌اي تنگ و چسبان، داراي دامني پر چين است.
مدل‌هايي که براي لباس های عروسی در نظر گرفته شده‌اند بسيار متنوع هستند. اگر علاقه‌مند هستيد يک لباس با دامن پفي به تن کنيد، با ما همراه باشيد و با چند مدل از اين لباسها بيشتر آشنا شويد.

قیمت لباس عروس
قیمت لباس عروس

مدل با دامن پفي گل‌دار
يکي از نمونه‌هاي قیمت لباس عروس لباسی است که دامن آن به صورت گل‌دار طراحي شده است. طراح براي اين لباس يک بالاتنه تنگ و چسبان ساده با يقه دکلته متفاوت در نظر گرفته است تا شباهت اين لباس را با ساير لباس هاي ارائه شده در بازار کم کند.
دامن اين مدل از يک تور گل‌دار که رنگي متمايل به صورتي کم رنگ دارد تشکيل شده است. اين دامن متفاوت و پفي زيبايي قیمت لباس عروس قیمت را چندين برابر مي‌کند. با توجه به اين که دامن تور است، فنردار بودن آستر دامن سبب مي‌شود که گل‌ها به بهترين نحو به نمايش گذاشته شوند.
اين مدل قیمت لباس عروس قیمت براي افرادي مناسب است که مي‌خواهند در جشن عروسي‌شان متفاوت ظاهر شوند. رنگ خاص و متفاوت دامن عروس در کنار طراحي خاص بالاتنه، اندام عروس خانم را تراشيده‌تر نشان مي‌دهد و عروس خانم‌ها با پوشيدن اين پوشش کمر باريک به نظر خواهند رسيد.

قیمت لباس عروس چند دامنه
يکي ديگر از مدل هایي که بسيار خاص است، قیمت لباس عروس چند دامنه مي‌باشد. طراحان براي اين که لباسی جذاب‌تر به نظر برسد براي آن از ترکيب يک پارچه ساده برق و تور ساده استفاده مي‌کنند.
بالاتنه لباس بهتر است از پارچه ساده تهيه شود. براي اين که بالاتنه زياد ساده نباشد، به شما پيشنهاد مي‌کنيم براي بالاتنه برش‌هاي خاصي را در نظر داشته باشيد و حالت يقه و بندهاي لباس که روي شانه قرار مي‌گيرند را متفاوت طراحي کنيد.
هر چند اين مدل از لباس تا هر اندازه ساده‌تر باشد، زيباتر به نظر خواهد رسيد. اين پوشش در قسمت کمر برش خورده است و بالاتنه و دامن به واسطه يک کمربند پهن از هم جدا شده‌اند.
دامن قیمت لباس عروس به صورت برش خورده انتخاب شده است. به نحوي که يک لايه از دامن پارچه ساده است و يک لايه دامن کوچک تور روي دامن ساده قرار مي‌گيرد. اين دامن‌ها روي هم دوخته مي‌شوند تا تکميل شوند و قیمت لباس عروس قیمت يک دامن چين دار پفي پيدا کند.
با توجه به اين که يک لايه از دامن ساده و يک لايه تور است، دامن پف‌دار خواهد بود. همچنين با وجود استفاده از دو پارچه متفاوت براي طراحي دامن عروس، افرادي که آن را تن مي‌کنند با ساير عروس خانم‌ها متفاوت خواهند بود.

قيمت لباس عروس در تهران
قيمت لباس عروس در تهران

قیمت لباس عروس با بالاتنه و دامن متفاوت
اگر مي‌خواهيد لباسی که به تن مي‌کنيد خاص‌ترين و متفاوت‌ترين باشد که تا به حال ديده‌ايد، بايد با دنبال مدل‌هاي خاصي باشيد که طراحان براي مدلهاي مختلف مانند قیمت لباس عروس ارائه کرده‌اند.
يکي از مدلهاي خاص لباسی است که بالاتنه و دامن آن بسيار خاص و متفاوت طراحي شده است. طراح بالاتنه اين لباس را به صورت دکلته در نظر گرفته است. براي اين بالاتنه زيباتر باشد، طراح پارچه را به نحوي در قسمت سينه‌ها طراحي کرده که هر بخش روي بخش ديگر قرار بگيرد و چين‌هاي ريزي در قسمت بالاتنه تا کمر لباس به وجود بيايد.
دامن اين قیمت لباس عروس قیمت نيز به اين صورت طراحي شده که تکه‌هاي کوچک پارچه مانند يک روسري برش خورده‌اند و سپس به هم دوخته شده‌اند و پس از آن طراح آن‌ها را به کمر  عروس متصل کرده است. برخي از طراحان مد اين تکه‌ها را بدون اين که به هم وصل شوند به پایین تنه مي‌دوزند تا دامن پفي‌تر باشد. با توجه به اين که ضلع‌هاي پارچه آويز مي‌شود،  خاص و متفاوت‌تر خواهد بود.
براي اين که قیمت لباس عروس در تهران شما سبک باشد، بهتر است از ساتن که يک پارچه برق است براي قسمت بالاتنه استفاده کنيد و براي دامن لباس تور يا حرير را در نظر داشته باشيد.

قيمت لباس عروس بچه گانه
قيمت لباس عروس بچه گانه

انواع دامن ماهي خاص
قیمت لباس عروس‌ هاي مدل ماهي را هم مي‌توان با دامن‌هاي چين دار طراحي کرد و هم با دامن‌هاي فون. اين موضوع که طراح چه نوع دامني را براي در نظر گرفته باشد، تا حد زيادي به سليقه وي بستگي دارد.
يکي از متفاوت‌ترين ها، قیمت لباس عروس با دامن ماهي خاص است. طراحاني که اين مدل  را طراحي و به بازار عرضه مي¬کنند، لباس را به صورت 8 يا 10 ترک در نظر مي-گيرند. هر ترک يک برش است و ده ترک به لباسي گفته مي‌شود که ده برش مساوي براي طراحي آن در نظر گرفته شده باشد.
اين ترک‌ها در قسمت بالاي لباس کوچک هستند و همين موضوع سبب مي‌شود که بالاتنه لباس تنگ و چسبان باشد. از قسمت بالاتنه به دامن ترک‌ها بزرگ و بزرگ‌تر مي‌شوند تا در قسمت پايين زانو ترک‌هاي دامن پهن شده و پايين دامن مدلي پف‌دار پيدا ‌کند. اين مدل براي افرادي مناسب است که هم مي‌خواهند لباسشان ساده باشد و هم به دنبال لباسهاي با دامن پفي هستند.

دامني از جنس تور
اگر به فيلم‌هاي قديمي اروپايي علاقه‌مند باشيد، حتماً بارها در اين فيلم‌ها خانم‌هايي را ديده‌ايد که با دامن پوشيده از تور ساده به تن دارند. اين مدلی از لباس اگر چه قديمي است، اما هنوز هم افراد زيادي هستند که به اين مدلها عشق مي‌ورزند و علاقه‌مند هستند لباس  دلخواهشان شبيه به عروس‌هاي کلاسيک باشد.
طراحان براي امروزي شدن اين مدل لباسها براي آن‌ها يک بالاتنه دکلته با برش‌هاي گرد در قسمت سينه و دو بند توري کوچک در نظر گرفته‌اند. بالاتنه لباس به طور کامل به بدن مي‌چسبد و براي اين که اين حالت را داشته باشد، براي آن يک زيپ در نظر مي‌گيرند.
دامن عروس داراي يک آستري ساده است که تورهاي ساده و کلاسيک روي آن به صورت چين خورده دوخته شده‌اند. با توجه به اين که قیمت لباس عروس بچه گانه بايد پفي باشد، طراح تا توانسته تور را روي دامن لباس چين داده است تا دامن لباس پف‌دار باشد.
اين تور چين خورده بهتر است از قسمت کمر روي لباس های عروس دوخته شود؛ زيرا لباس‌هاي کلاسيک که اوهارا نيز يک نمونه از آن‌ها را در فيلم به تن داشت، با استفاده از اين سبک طراحي دوخته شده بودند.
لباسهاي تور دار که به سبک کلاسيک دوخته مي‌شوند سبک هستند و عروس خانم‌ها بدون اين که نگران وزن سنگين و دست و پاگير بودن آن باشند، با خيال آسوده مي‌توانند اين مدل ها را به تن کنند.

4
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
4.8 (5 رای)