لباس عروس آستین دار

لباس عروس آستین دار در مدل‌هاي مختلفي طراحي و توليد شده است. در اينجا چند مدل از اين خرید لباس عروس‌ ها مورد بررسي قرار گرفته است. عروس خانم‌ها مي‌توانند يک گزينه را از بين اين لباس عروس ها براي پوشيدن انتخاب کنند.
لباس عروس آستین دار يکي از لباس هايي است که افراد زيادي آن را براي شب عروسي‌شان انتخاب مي‌کنند. برخي از عروس خانم‌ها علاقه‌مند هستند که خودشان را از بين مدل‌هاي دکلته انتخاب کنند. برخي ديگر ترجيح مي‌دهند از بين عروس‌هاي محجبه گزينه دلخواهشان را براي شب عروسي در نظر بگيرند.

لباس عروس آستین دار
لباس عروس آستین دار

در ميان عروس خانم‌ها افرادي نيز وجود دارند که به دنبال خاص و متفاوت هستند. اين افراد مي‌توانند از بين انواع لباس عروس آستین دار ، با آستين کوتاه يا آستين بلند را انتخاب کنند. همان گونه که دامن را مي‌توان به صورت‌هاي مختلف طراحي کرد، براي طراحي آستين  هم مي‌توان مدل‌هاي مختلف را در نظر داشت.
در اينجا برخي از مدل‌هاي لباس عروس آستین دار براي افرادي که علاقه‌مند هستند لباسشان را از بين اين گزينه ها انتخاب کنند معرفي شده‌اند. با ما همراه شده و با اين مدل‌ها آشنا شويد.
لباس عروس آستین دار با آستين گيپور بلند
در این بين که در بازار وجود دارند، يکي از که نسبت به ديگر مدل‌ها پرطرفدارتر است لباس عروس با آستين گيپور بلند مي‌باشد. لباس عروس‌هاي گيپوري که داراي آستين بلند هستند داراي مدل‌هاي مختلفي مي‌باشند. در برخي از اين لباس عروس آستین دار به بالاتنه گيپور وصل است.
براي طراحي اين لباس‌ها هم مي‌توان از گيپورهاي با گل ريز استفاده کرد و هم مي‌توان از گيپورهاي با گل درشت استفاده کرد. هنگام استفاده از گيپور با گل‌هاي ريز نيازي نيست که آستين لباس برش خاصي داشته باشد؛ زيرا گل‌هاي ريز به هر نحوي که آستين را برش دهيد، کنار هم قرار خواهند گرفت و آستين زيبايي خاص خودش را خواهد داشت.

اما هنگامي که از گيپور با گل‌هاي درشت استفاده مي‌کنيد بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد که گل‌هاي لباس بايد در کدام قسمت قرار بگيرند. در اين حالت اگر برش آستين گيپور به درستي انجام نشده باشد، اين امکان وجود دارد که گل‌هاي درشت در قسمت زير آستين قرار بگيرند و رويه آستين تنها قسمت توري مانند گيپور قرار بگيرد.
طراحان هنگام طراحي لباس عروس آستین دار با آستين گيپور بلند سعي مي‌کنند آستين را به نحوي برش دهند که گل‌هاي حاشيه گيپور در لبه آستين قرار بگيرد.

لباس عروس آستین دار با آستين گيپور سه ربع
هنگام لباس عروس آستین دار اين امکان براي عروس خانم‌ها فراهم شده است که از بين لباس هاي موجود در بازار لباسي را انتخاب کنند که داراي آستين‌هاي گيپور سه ربع است. آستين سه ربع به آستيني گفته مي‌شود که به اندازه چند انگشت از آرنج پايين‌تر باشد.

عروس خانم‌هايي که مي‌خواهند لباس عروس آستین دار با آستين گيپور خاص و متفاوت را انتخاب کنند، اين امکان برايشان فراهم شده است که اين مدل لباس را مد نظر داشته باشند. با آستين سه ربع نه به اندازه آستين بلند دست و پاگير هستند و نه به اندازه لباس عروس‌هاي با آستين کوتاه باز هستند. آستين اين مدل عروس‌ها به نحوي طراحي شده است که هم لباس عروس پوشيده باشد و هم عروس خانم هنگام پوشيدن لباس احساس راحتي کند.
براي لباس هاي گيپور با آستين سه ربع هم مي‌توان لباس‌هايي را انتخاب کرد که کل بالاتنه و آستين از جنس گيپور باشد و به هم وصل شده باشد و هم مي‌توان را انتخاب کرد که تنها داراي آستين گيپور باشد و بالاتنه لباس جنسي متفاوت با آستين داشته باشد.

لباس عروس آستین دار با آستين کوتاه
داراي آستين کوتاه هستند از جمله پرطرفدارترين مدل‌ها به حساب مي آيند. اين لباس ها ممکن است آستيني که دارند تا آرنج برسد يا اين که آستين لباس تنها به صورتي در نظر گرفته شده باشد که روي سرشانه را بپوشاند.
اگر آستين تا آرنج برسد طراحي آن معمولاً به صورتي است که لباس کاملاً به دست مي‌چسبد. البته برخي از طراحان براي لباس عروس آستین دار که داراي آستين کوتاه تا آرنج هستند، آستين‌هاي کلوش را نيز در نظر مي‌گيرند؛ اما اين لباس‌ها تنها مطابق سليقه افراد خاصي طراحي مي‌شوند و مورد پسند همه نيستند.


اغلب افرادي که به دنبال آستين کوتاه تا آرنج هستند، ترجيح مي‌دهند لباسي را انتخاب کنند که آستين آن به دست بچسبد و از جنس گيپور طراحي شده باشد.
لباس‌هايي که آستينشان تا روي سرشانه است نيز داراي مدل‌هاي خاصي هستند. آستين برخي از اين لباس عروس آستین دار به نحوي طراحي مي‌شود که بين سرشانه و دست به صورت کاپ قرار مي‌گيرد. برخي ديگر از اين لباس ها، داراي آستين‌هايي هستند که به صورت کامل روي سرشانه قرار مي‌گيرند و بيشتر براي زيبايي طراحي شده‌اند تا اين که نقش پوشش داشته باشند.
آستين‌هايي که به صورت کاپ براي طراحي مي‌شوند اغلب از جنس گيپور هستند. برخي از اين آستين‌ها ساده است و برخي ديگر به صورت کار شده در نظر گرفته مي‌شوند تا لباس عروس آستین دار زيباتر به نظر برسد.
هنگام انتخابي که داراي لباس عروس آستین دار کاپ مانند هستند بايد به اين موضوع توجه داشته باشيد که آستين لباس که بين دست و بدن قرار مي‌گيرد و حالت افتاده دارد ممکن است آزادي عمل شما را هنگام رقصيدن بگيرد. اگر اين لباس را صرفاً براي زيبايي مدل آن انتخاب مي‌کنيد، بهتر است آن را براي فرماليته در نظر داشته باشيد نه براي جشن عروسي.

لباس عروس آستین دار با آستين‌هاي خيلي بلند
طراحان مد هميشه به دنبال اين هستند که يک مدل متفاوت از را براي استفاده عروس خانم‌ها به بازار عرضه کنند. يکي از مدل‌هاي که بسيار خاص است و طرفداران مخصوص به خودش را دارد، طراحي لباس با آستين‌هاي خيلي بلند است.


لباس عروس آستین دار اين لباس يا از جنس حرير در نظر گرفته مي‌شوند يا از جنس گيپور. آستين اين مدل تا زمين مي‌رسد. با وجود خاص بودن مدل  و اين که آستين‌هاي لباس دست و پاي عروس خانم را در روز عروس مي‌بندد، ممکن است افراد زيادي اين را براي پوشيدن در به يادماندني‌ترين شب زندگي خود پسند نکنند.

هر چند با وجود اين که آستين‌هاي لباس خاص است، برخي از عروس خانم‌ها ممکن است آزادي‌شان را فداي پوشيدن يک لباس عروس خاص و متفاوت کنند و لباس عروس آستین دار با آستين‌هاي خيلي بلند را براي پوشيدن در نظر داشته باشند.
اگر به اين مدل عروس علاقه‌مند هستيد اما نمي‌خواهيد آن را در شب عروسي‌تان به تن کنيد، به شما پيشنهاد مي‌کنيم براي مراسم فرماليته که تنها چند ساعت زمان مي‌برد و بخش مهمي از عکس‌هاي عروسي در اين روز ثبت مي‌شود، اين مدل را که بسيار خاص و رؤيايي است مد نظر داشته باشيد.

لباس عروس آستین دار با آستين‌هاي کلوش
اگر علاقه زيادي به ديدن فيلم‌هاي کلاسيک اروپايي داشته باشيد، بي‌شک لباس عروس آستین دار با آستين‌هاي کلوش را بارها در اين فيلم‌ها مشاهده کرده‌ايد. براي برخي از اين لباس ها، آستين‌هاي لباس به نحوي طراحي شده‌اند که از سرشانه تا آرنج به دست مي‌چسبند و پس از آن آستين به شکل کلوش و خیلی لوکس و مجلسی در مي آيد.


برخي ديگر از اين مدلها داراي آستين‌هايي هستند که از سرشانه به صورت کلوش دوخته مي‌شوند. بسته به سليقه‌اي که داريد مي‌توانيد يک مدل از اين نمونه‌ها را براي پوشيدن انتخاب کنيد.

اين مدل برازنده عروس خانم‌هايي است که قدي بلند و اندامي متناسب دارند. فراموش نکنيد که اين مدل ها نيز داراي آستين‌هاي خاصي هستند که بسيار دست و پاگير است؛ بنابراين اگر نمي‌خواهيد در شب عروسي دائم در قيد و بند آستين لباس عروس آستین دار کلوش باشيد، بهتر است اين مدل را براي فرماليته و عکاسي در نظر بگيريد.

3
درحال ارسال
امتیاز دهی کاربران
5 (1 رای)